Advert
Advert

Akkuş Ziraat Odası , Gaziantep Ziraat Odaları , Birlik ve Beraberlik Gap Turu Gezisi için Gaziantep `te

Ordu Akkuş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kaya ve 45 kişilik çiftçi grubu ile birlikte düzenlemiş olduğu GAP TURU Kapsamında . Gaziantep İline Gelerek Gaziantep Ziraat Odaları ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit'i ziyarette bulundular.

Akkuş Ziraat Odası ,  Gaziantep Ziraat Odaları , Birlik ve Beraberlik  Gap Turu Gezisi için Gaziantep `te
Akkuş Ziraat Odası ,  Gaziantep Ziraat Odaları , Birlik ve Beraberlik  Gap Turu Gezisi için Gaziantep `te Admin
Bu içerik 982 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 


Ordu Akkuş Ziraat Odası Başkanı  Ahmet Kaya ve 45 kişilik  çiftçi grubu ile birlikte  düzenlemiş olduğu GAP TURU Kapsamında  . Gaziantep İline Gelerek  Gaziantep Ziraat Odaları  ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı  Cuma Yiğit'i ziyarette bulundular.
Gaziantep Ziraat Odaları Başkanı ve  Şehitkâmil ziraat odası Başkanı Cuma Yiğit ve yönetim kurulu üyeleri Gaziantep iline gelen Ordu Akkuş Ziraat Odası Başkanı  Ahmet Kaya ve 45 kişilik  çiftçi grubunu Karşıladılar.

Ordu Akkuş Ziraat Odası Başkanı  Ahmet Kaya ,  Biz Ordu Akkuş Ziraat odası olarak ilçemizde bulunan  köy muhtarları ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber Gap Turu gezisi için Gaziantep ilindeyiz . Gaziantep Ziraat Odaları Başkanı ve  Şehitkâmil ziraat odası Başkanı Cuma Yiğit ve yönetim kurulu üyelerine yapmış oldukları misafir perverlikten dolayı çok  teşekkür ediyorum.Gaziantep şehri muhteşem bir şehir  Gastronomi şehrinde ,müzeler şehrinde  ,Tarihi Antep çarşıları ,tarihi müzeler muhteşem bir Gaziantep gezisi turunu tamamladık.  Mutlaka herkesin Gaziantep iline gelip Gaziantep şehrini görmesini temenni ediyorum .
Gaziantep Ziraat Odaları Başkanı ve  Şehitkâmil ziraat odası Başkanı Cuma Yiğit ise  öncelikle Ordu Akkuş Ziraat Odası Başkanı  Ahmet Kaya ve 45 kişilik  çiftçi grubu ile birlikte  düzenlemiş olduğu GAP TURU Kapsamında   Gaziantep ilimizde oldukları için teşekkür ediyorum . hoş geldiler  Gazi şehrimiz Gaziantep ilimize  ,Misafirlerimiz ile beraber   Antepfıstığı Araştırma Ensitüsü ve Gaziantep  İlimiz kapsamında yapılan tarımsal faliyetler ile ilgili bilgilendirme  toplantısı ve saha ziyaretleri gercekleştirdik. Ayrıca  Gazi Şehrili olmak çok güzel Gaziantep ilimizin en güzel tarihi yerleri konuk ziraat odası başkanı ile beraber gezdik. Birlik ve beraberlik içinde olmak her zaman iyi olduğunu ifade etti.

Akkuş Ziraat Odası Gaziantep Ziraat Odaları Birlik ve Beraberlik Gap Turu Gezisi için Gaziantep `te
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK:açıkladı  2 asker şehit, 1 asker yaralı
TSK:açıkladı 2 asker şehit, 1 asker yaralı
Helikopter düştü: 13 ölü, 15 yaralı
Helikopter düştü: 13 ölü, 15 yaralı
şanlıurfa urfa