Advert
Advert

TGT , Aksaray, Kırıkkale , Nevşehir Valileri İle Nevşehir İlinde Bir Araya Geldi

Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat , Kırıkkaleliler Vakfı Başkanı Aytekin Araç,Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Suudi Arabistan Cidde Basın Ateşesi Bahattin Akyön `den oluşun heyet . Aksaray Valisi Aykut Pekmez , Nevşehir Valisi İlhami Aktaş , Kırıkkale Valisi M. İlker Haktankaçmaz ile Nevşehir Üçhisar ` da bir araya geldiler .

TGT  , Aksaray, Kırıkkale , Nevşehir  Valileri  İle Nevşehir  İlinde  Bir Araya Geldi
TGT  , Aksaray, Kırıkkale , Nevşehir  Valileri  İle Nevşehir  İlinde  Bir Araya Geldi Admin
Bu içerik 1029 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-NEVŞEHİR 

Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat , Kırıkkaleliler Vakfı Başkanı Aytekin Araç,Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Suudi Arabistan Cidde Basın Ateşesi Bahattin Akyön  `den  oluşun heyet .   Aksaray Valisi  Aykut Pekmez , Nevşehir Valisi   İlhami Aktaş  , Kırıkkale Valisi M. İlker Haktankaçmaz ile  Nevşehir Üçhisar  ` da bir araya geldiler .
Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Nevşehir ilinde   Aksaray ,Nevşehir ,Kırıkkale Valileri  ile Bir Araya Gelmelerinden  dolayı açıklamalarda bulundu .
Polat ,     Kırıkkaleliler Vakfı Başkanı Aytekin Araç,Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Suudi Arabistan Cidde Basın Ateşesi Bahattin Akgön  ile beraber bugün   Aksaray Valisi  Sayın  Aykut Pekmez'i , Nevşehir Valisi Sayın   İlhami Aktaş `ı   , Kırıkkale Valimiz Sayın  M. İlker Haktankaçmaz `ı  15 Temmuz proğramı için   Nevşehir Üçhisar ` da biraraya geldik   . 15 Temmuz destanı ile ilgili istişarelerde bulunduk .daha sonra  ise   Kırıkkale Belediye Başkanımız sayın Mehmet Saygılı Biraraya geldik. Üç  Valilerimize Çalışmalarından dolayı kutluyorum .

 

TGT Aksaray Kırıkkale Nevşehir Valileri İle Nevşehir İlinde Bir Araya Geldi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa