Advert
Advert

Başkan Fettah Çiftçi ` den 15 Temmuz Mesajı

Bayır Bucak Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Fettah Çiftçi , 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Fettah Çiftçi ` den 15 Temmuz Mesajı
Başkan Fettah Çiftçi ` den 15 Temmuz Mesajı Admin
Bu içerik 712 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Bayır Bucak Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet  Fettah Çiftçi ,  15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.


Türk Milletinin 15 Temmuz 2016 tarihinde, bağımsız kalma kararlığını tüm dünyaya bir kez daha yüksek sesle haykırdığını belirten Fettah Çiftçi , mesajında şunları kaydetti:
“Bugün hain terör örgütü FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıldönümüdür.  Aziz milletimiz bundan tam bir yıl önce, tarih boyunca defalarca maruz kaldığı ihanetlerin en sonuncusu ve en aşağılıkça olanına tanık olmuştur.  Türkiye Cumhuriyeti’nin okullarında   Türk Milleti’nin parasıyla okuyup, şerefli Türk Ordusu’nun en yüksek makamlarına kadar gelen hepimizin malumu bir avuç hain, sahibi Türk Milleti olan silahlarını yine millete doğrultmakta bir sakınca görmemiş, aldıkları emir doğrultusuna bir sırtlan sürüsü gibi saldırmış, asker, polis, kadın, erkek, çocuk, genç, yaşlı demeden hedef almaktan, ateş etmekten çekinmemişlerdir.  O karanlık gecenin sırtlanlarının hesap etmediği bir şey vardı, o da aziz milletimizin vatan sevgisi ve bağımsızlık bilinciydi. Yazılı tarihimizin her sayfasında ihanete karşı savaşan ve bağımsızlık için mücadele eden milletimiz, o gece ihanetin karşısına çıkmakta bir an bile tereddüt etmemiş, tüfeğin, tankın, topun karşısında dimdik durmuş, demokrasiye sıkılan kurşunlara gövdesini siper etmiştir. O zifiri karanlık gece millet iradesiyle aydınlanmış, Türk Milleti bağımsızlığını ve sonsuza dek bağımsız kalma kararlığını tüm dünyaya yüksek sesle haykırmıştır.
15 Temmuz gecesi tarihimizin kırılma noktalarından biridir. O gece, demokrasiyle cuntanın, bağımsızlıkla sömürü düzeninin, millet ile küresel teröristlerin göğüs göğse çarpıştığı gecedir. Nitekim bu mücadeleden demokrasi, bağımsızlık ve millet galip çıkmıştır. Şüphesiz 15 Temmuz gecesi milletin zaferidir. Şundan eminiz ki, tarih kaynakları o gece gözünü kırpmadan ölüme yürüyen 248 şehidimizi, 2196 gazimizi ve aziz milletimizi nesilden nesile aktaracak, 15 Temmuz’un kahramanları asla unutulmayacaktır.
Bu zafer gecesinin birinci yıldönümü münasebetiyle aziz milletimizin ‘Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutluyor, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

 

Başkan Fettah Çiftçi ` den 15 Temmuz Mesajı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Suriye ordusu yarın Efrin’e asker gönderecek”
Suriye ordusu yarın Efrin’e asker gönderecek”
şanlıurfa urfa