Advert
Advert

TGT `nın 15 Temmuz Nöbetinde, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Ziyaret Etti

15 Temmuz Demokrasi Nöbeti için Cumhurbaşkanlığı külliyesinde , Demokrasi Nöbeti Tutan Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat ,Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner , Yönetim kurulu üyeleri ve il başkanlarını Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın Ziyaret etti. Ziyaret esnasında istişarelerde bulundular .

TGT `nın 15  Temmuz  Nöbetinde,  Cumhurbaşkanlığı  Sözcüsü   Kalın Ziyaret Etti
TGT `nın 15  Temmuz  Nöbetinde,  Cumhurbaşkanlığı  Sözcüsü   Kalın Ziyaret Etti Admin
Bu içerik 857 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


 15 Temmuz  Demokrasi  Nöbeti  için Cumhurbaşkanlığı  külliyesinde  , Demokrasi   Nöbeti Tutan  Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat ,Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner  , Yönetim kurulu üyeleri  ve il başkanlarını   Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın Ziyaret etti. Ziyaret  esnasında  istişarelerde bulundular .
Kalın ,   Herkese Teşekkür ediyorum . ben buradayım . Sizler ile beraberim  dedi.
Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat ,  TGT olarak 15 Temmuz Demokrasi Nöbeti için   Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde  Yönetim kurulu ve il başkanlarımız ile beraber nöbetteyiz . Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü  Sayın  İbrahim Kalın  bizleri ziyaret etti ziyaretinden dolayı TGT Teşkilatı olarak teşekkür ediyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmaları  hakkında  bilgi verdik  sayın Kalın `a .   bizler  sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın yolunda giden bir teşkilat olarak her zaman hükümetimizin ve devletimizin yanında yer almışızdır .

 

TGT `nın 15 Temmuz Nöbetinde Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Ziyaret Etti
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
şanlıurfa urfa