Advert
Advert

TGT `den 15 Temmuz Destanı Resim Sergisine Yoğun İlgi

Türkiye Gençlik Teşkilatı Tarafından organize edilen 15 Temmuz Destanı Resim Sergisi Ankara Etlikte Bir özel Avm `de Açılışı yapıldı .

TGT `den 15 Temmuz Destanı Resim Sergisine Yoğun İlgi
TGT `den 15 Temmuz Destanı Resim Sergisine Yoğun İlgi Admin
Bu içerik 897 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT –ANKARA 

Türkiye Gençlik Teşkilatı   Tarafından organize edilen 15 Temmuz Destanı  Resim  Sergisi  Ankara  Etlikte   Bir özel  Avm   `de Açılışı yapıldı .
Açılışa gelenler ise Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat ,Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner , Genel Başkan Yardımcıları M.Ali  Yavuz ,Mustafa Kılıç,Volkan Uzun ,Mehmet Fettah Çiftçi ,Yunus Acu, Turan Ergün ,Kadın Kolları Genel Başkanı  Belma Kaya Kocaer , İl Başkanları ,Genel  Merkez Yönetim kurulu  Üyeleri, Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Suudi Arabistan Cidde Basın Ateşesi Bahattin Akyön  , Bayır Bucak Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Fettah Çiftçi , Suriye Türkmenleri Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Genel  Başkanı Mehmet Bulur, Siyasi Parti Temsilcileri,Sivil Toplum Kuruluşları  ve çok sayıda  halk katıldı.
Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat  15 Temmuz Destanı  Resim  Sergisinin açılışında yaptığı  konuşmasında .
Polat ,  Türkiye Gençlik Teşkilatı   Tarafından organize edilen 15 Temmuz Destanı  Resim  Sergimize    hoş geldiniz ,öncelikle  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde Vatanımız için yüreklerini ortaya koyan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz. Onlar olmasaydı şimdi bizler olmazdık .onların anıları bizim anılarımızdır .Türkiye Cumhuriyeti Kenetlenerek birlik ve  beraberlik içinde 15 temmuzda  hayin fetoculara gününü göstermiştir .15 temmuz destanı 1 ci yılını kutluyoruz ve unutmayacağız  sonsuza kadar nesillerimize anlatacağız .kahraman  ülkemizin  milli birlik içinde yapmış oldukları 15 temmuz destanını.
15 temmuz destanı resim sergimiz  antares Avm `de bir hafta açık olacak ziyaretcilerini bekliyoruz Ankara ilimizdeki tüm halkımızı resim sergimize bekliyoruz deyerek  .Açılışımıza Gelenlere tek tek teşekkür ediyoruz .Türkiye Gençlik Teşkilatı Yüzyılın Gençlik Teşkilatı Olarak ülkesini , hükümetini , Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın yolunda giden bir gençlik teşkilatıdır .
15 Temmuz Destanı Şehitlerimiz  ve ülkemiz için şehit olanlar için dua okundu.

TGT `den 15 Temmuz Destanı Resim Sergisine Yoğun İlgi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Suriye ordusu yarın Efrin’e asker gönderecek”
Suriye ordusu yarın Efrin’e asker gönderecek”
şanlıurfa urfa