Advert
Advert

Gaziantep Valisi Yerlikaya `dan 15 Temmuz Gecesinde Kahramanlığından Dolayı Albay Çakmak `a “Teşekkür

Gaziantep 15 Temmuz Şehitleri Anma, Milli Birlik ve Demokrasi Günü Anma Programları nedeniyle Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya’nın davetlisi olarak ilimize gelen Emekli İl Jandarma Komutanı Albay Şeref Çakmak Vali Yerlikaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Gaziantep Valisi Yerlikaya `dan  15 Temmuz Gecesinde Kahramanlığından  Dolayı  Albay Çakmak `a “Teşekkür
Gaziantep Valisi Yerlikaya `dan  15 Temmuz Gecesinde Kahramanlığından  Dolayı  Albay Çakmak `a “Teşekkür Admin
Bu içerik 972 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 

Gaziantep 15 Temmuz Şehitleri Anma, Milli Birlik ve Demokrasi Günü Anma Programları nedeniyle Gaziantep  Valisi Ali Yerlikaya’nın davetlisi olarak ilimize gelen Emekli İl Jandarma Komutanı Albay Şeref Çakmak Vali Yerlikaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.
 
Albay Çakmak, Gaziantep İl Jandarma Komutanı olarak görev yaptığı 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen hain darbe teşebbüsünün yıldönümünde o gece gösterilen kahramanlığın yad edilmesi, ilimizde düzenlenecek etkinliklerde “15 Temmuz” ruhunun yeniden yaşatılması için Vali Yerlikaya tarafından ilimize davet edildi.
 
15 Şehitleri Anma, Milli Birlik ve Demokrasi Günü Anma Programlarına başından itibaren iştirak eden Gaziantep İl Jandarma Eski Komutanı Emekli Albay Şeref Çakmak Vali Yerlikaya’yı ziyaret ederek, nazik davetleri için teşekkür etti.
 
Albay Şeref Çakmak ile bir süre sohbet eden Vali Yerlikaya “15 Temmuz Hain Darbe Teşebbüsünde hainlere karşı dik duruşu, feraseti, üstün görev anlayışıyla görevinin başında; halkın, devletin ve milletinin yanında duran Albay’ımız Şeref Bey’i ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyor ve davetimize icabet ettiği için teşekkür ediyorum.
 
Birlikte görev yaptığımız zaman zarfında biz kendisinden razıydık; Allah’ta kendisinden razı olsun. Emekli Albayımıza bundan sonraki hayatında kendisi ve ailesine mutlu, sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum” dedi.
 
Vali Yerlikaya Emekli Albay Şeref Çakmak’a “15 Temmuz Hain Darbe Girişimine Karşı Gazi Şehrin Direnişi” adlı albümü hediye etti.
 
Ziyaret hatıra fotoğraf çektirilmesiyle sona erdi.

Gaziantep Valisi Yerlikaya `dan 15 Temmuz Gecesinde Kahramanlığından Dolayı Albay Çakmak `a “Teşekkür
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa