Advert
Advert

GAZETECİLERDEN VALİ ERİN’E ZİYARET

Göreve başlaması nedeniyle tanışma ve tebrik ziyaretlerini kabul eden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Erdoğan Güvel, Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Çelik ve Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak ileyönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

GAZETECİLERDEN VALİ ERİN’E ZİYARET
GAZETECİLERDEN VALİ ERİN’E ZİYARET Admin
Bu içerik 729 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu olarak Vali Erin’e hayırlı olsun dileklerini ileten Mehmet Çelik, federasyon üyesi gazeteler olarak her zaman yanlarında olacaklarını belirttiler.

Vali Abdullah Erin’in Şanlıurfa’ya atanmasının, Şanlıurfa için büyük bir şans olduğunu dile getiren Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak ise, Vali Erin’i kalkınma ajansındaki görevinden itibaren izlediklerini, başarılarını takdir ettiklerini ifade ederek “Bu, Şanlıurfamız için gerçekten büyük bir şans. Biz de mutlu olduk. Özellikle bölgemizi bildiğiniz, bölge insanını tanıdığınız, hem Şanlıurfa hem de Türkiyemiz için faydalı olacağına inanıyoruz. Biz de Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği olarak her zaman, günün yirmi dört saati devletimizin ve Valimizin yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz” şeklinde konuştu.

Gazetecilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Erin, “Şanlıurfamızın kalkınması, gelişmesi, birlik beraberliğimizin artması, kardeşliğimizin güçlenmesi anlamında büyük gayretleri ve çabası olan, çoğu zaman ihmal ettiğimiz ama önemli bir görev icra ettiğinizi bilerek hepinizi saygıyla selamlıyorum” diyerek, gazetecilerle sohbet etti.

Valilik toplantı salonunda gerçekleşen buluşmaya, Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Erdoğan Güvel, Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Çelik ve yönetim kurulu üyeleri Rıdvan Fidan Yazıcı, Adnan Avuka, Ercan Atay, Atilla Durak ile Hatice Türkan, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak ile yönetim kurulu üyeleri Kadir Çelikcan, Mustafa Bayar, Mehmet Er, Halil Çap, Mehmet Demir, Müslüm Çap ve Mehmet Canbek katıldı.

şanlıurfa valisi eren ziyaretler devam ediyor haberi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK:açıkladı  2 asker şehit, 1 asker yaralı
TSK:açıkladı 2 asker şehit, 1 asker yaralı
Helikopter düştü: 13 ölü, 15 yaralı
Helikopter düştü: 13 ölü, 15 yaralı
şanlıurfa urfa