Advert
Advert
Advert

Harran Üniversitesi, ‘Senin Tercihin Senin Üniversiten’ Standını Açtı

Harran Üniversitesi, öğrencilerin YGS ve LYS tercihlerini doğru yapmalarına yardımcı olmak amacıyla ‘Senin Tercihin Senin Üniversiten’ stantını açtı.

Harran Üniversitesi, ‘Senin Tercihin Senin Üniversiten’ Standını Açtı
Harran Üniversitesi, ‘Senin Tercihin Senin Üniversiten’ Standını Açtı Admin
Advert

Harran Üniversitesi tarafından Şanlıurfa’daki en büyük alışveriş ve yaşam merkezlerinden olan PİAZZA ve Urfa CITY AVM’de açılan stantlarda öğrencilere doğru tercih yapmaları için yardım edilerek, Üniversitenin taban puanları hakkında öğrenciler bilgilendiriliyor.

Üniversitede acılan yeni bölümlerin tanıtımının da yapıldığını söyleyen Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, “Açmış olduğumuz  her iki stantta da görevlendirdiğimiz hocalarımız, standı ziyaret eden öğrencilerin ilgi alanlarını, becerilerini ve hedefleri soruluyoruz. Bu bilgiler ışığında öğrencilerimizi en uygun bölümlere yönlendiriyoruz. Üniversite hayatına doğru tercihle başlasın ki hem kendisi başarılı olsun, hemde milletimize faydalı bir birey olsun istiyoruz” dedi.

20 Temmuz’da başlayan stantlar sabah 10:00’dan akşam 22:00’ye kadar açık kalıyor. Öğrencilere rehberlik edilen bu stantlar, tercihlerin son günü olan 20 Temmuz 2017 tarihine kadar devam edecek.

 

Harran Üniversitesi sanat bilim haberleri eğitim haber
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de Askeri araç devrildi 1 asker şehit 2 yaralı
Bingöl’de Askeri araç devrildi 1 asker şehit 2 yaralı
Kaymakam Sinanoğlu'nun  24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Kaymakam Sinanoğlu'nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı