Advert
Advert

TGT Şanlıurfa Teşkilatı Tarafından Yapılan 15 Temmuz Futbol Turnuvası Devam Ediyor

Türkiye Gençlik Teşkilatı Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Dağ Ev sahiplğinde 15 Temmuz Futbol Turnuvası Şanlıurfa ilimizde Devam ediyor . Türkiye Gençlik Teşkilatı Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Dağ Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Şanlıurfa ilimizde Yapılan TGT Şanlıurfa il Başkanlığı 15 Temmuz Futbol Turnuvası Hakkında Açıklamalarda bulundu .

TGT   Şanlıurfa Teşkilatı Tarafından Yapılan  15 Temmuz Futbol Turnuvası  Devam Ediyor
TGT   Şanlıurfa Teşkilatı Tarafından Yapılan  15 Temmuz Futbol Turnuvası  Devam Ediyor Admin
Bu içerik 913 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA –ÖZEL HABER

Türkiye Gençlik Teşkilatı Şanlıurfa İl  Başkanı Mahmut Dağ  Ev sahiplğinde   15 Temmuz  Futbol Turnuvası  Şanlıurfa ilimizde Devam ediyor .

Türkiye Gençlik Teşkilatı Şanlıurfa İl  Başkanı Mahmut Dağ Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e  Şanlıurfa ilimizde Yapılan TGT Şanlıurfa il Başkanlığı   15 Temmuz  Futbol Turnuvası   Hakkında Açıklamalarda bulundu .

Dağ ,  Türkiye Gençlik Teşkilatı Şanlıurfa İl Başkanlığı olarak 19 Temmuzda  15 temmuz Şehitler anısına düzenlenen futbol turnuvasının açılışını ilçe Başkanlarım ve  40 Futbol Takımı ile Bismillah diyerek   yapmıştık .

Halen futbol turnuvamız devam ediyor kıyasıya süren  futbol tunuvamız Şanlıurfa ilimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun diliyorum . haftaya son bulacak olan futbol turnuvamıza katılanlara ve ilk 3 `e girenlere  değişik hediye takdim  edeceğiz . biz  TGT Şanlıurfa il başkanlığı olarak Şanlıurfa ilimiz ve  13 ilçemizde  tüm hız ile ilçe başkanlarım ile beraber futbol , yüzmek kursu ,  seminerler ,uyuşturucu ile mücadele için projeler ,gençliği nasıl  en iyi yere getiririz projelerimiz .kültür sanat etkinliğimiz olacaktır.

TGT Genel  Başkanımız Sayın Hakan Polat `a  ,  Genel  Başkan Vekilimiz sayın  Ömer Tekiner  `e ,  Şanlıurfalı Hemşehrimiz Genel  Başkan Yardımcımız sayın   Mehmet Ali Yavuz `a çok çok teşekkür ediyorum maddi ve manevi bizleri destekledikleri için bizde  Şanlıurfa il başkanlığı olarak Herzaman Tgt Genel merkezimizin  çizdiği yolda gidiyoruz .

yaptık katılan bütün takımlara başarılar dileriz

TGT Şanlıurfa Teşkilatı Tarafından Yapılan 15 Temmuz Futbol Turnuvası Devam Ediyor
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa