Advert
Advert
Advert

Ürdünlü İş Adamları Yatırım İçin TKDK Şanlıurfa Ìl Koordinatörlüğünde

Filistin Asıllı Ürdünlü İş Adamları; Ahmet Halaf, Abdullah Halaf ve Karacadağ Kalkınma Ajansı YDO Koordinatörü Yunus Çolak, TKDK Şanlıurfa İl koordinatörlüğünü ziyaret etti. İl Koordinatörü Dr. Sadık Yetim’in makamında gerçekleşen ziyarette,

Ürdünlü İş Adamları Yatırım İçin   TKDK Şanlıurfa Ìl Koordinatörlüğünde
Ürdünlü İş Adamları Yatırım İçin   TKDK Şanlıurfa Ìl Koordinatörlüğünde Admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 

Filistin Asıllı Ürdünlü İş Adamları; Ahmet Halaf, Abdullah Halaf ve Karacadağ Kalkınma Ajansı YDO Koordinatörü Yunus Çolak, TKDK Şanlıurfa İl koordinatörlüğünü ziyaret etti. İl Koordinatörü Dr. Sadık Yetim’in makamında gerçekleşen ziyarette, TKDK’nın faaliyetleri, Şanlıurfa’ya kazandırılan yatırımlar, TKDK’nınet ve süt üretimi, et işleme, süt işleme ile kesimhanelere yönelik hibeleri ve  IPARD Programı hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. 

Halaf; Şanlıurfa’nın küçükbaş hayvan yetiştiriciliği için çok uygun bir yer olduğunu ifade ederek, TKDK’nın bu sektöre hibe vermesinin yatırım yapmak için çok iyi bir fırsat olduğunu söyledi. Abdullah Halaf; amaçlarının Şanlıurfa’da küçükbaş yetiştiriciliği yapmak olduğunu ve bu konuyla ilgili çalışma yaptıklarını belirterek, Dr. Sadık Yetim’e yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti.
Yetim; ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek,yerli veya yabancı tüm yatırımcıların yanında olduklarını, TKDK’nın küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinde 1.000.000 avroya kadar olan yatırımlarda %60-70 arasında hibe verdiklerini söyleyerek, girişimcileri yatırım yapmaya davet etti.

Ürdünlü İş Adamları Yatırım İçin TKDK Şanlıurfa Ìl Koordinatörlüğünde
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şemdinli'de piyade binbaşı intihar etti
Şemdinli'de piyade binbaşı intihar etti
Afganistan'da polise saldırı:çok sayıda  ölü
Afganistan'da polise saldırı:çok sayıda ölü