Advert
Advert

Urfa KESK Gülmen ve Özakça derhal bırakılsın

KESK Urfa Şubeler Platformu da Gülmen ve Özakça'nın sağlık durumuna dikkat çekmek için Sağlık ve Hizmet Emekçileri binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan KESK Dönem Sözcüsü Leyla Sezer, Nuriye ve Semih'in onlarca kez gözaltına alınıp, şiddete maruz kaldıktan sonra Yüksel caddesinde başladıkları oturma eyleminin 196'ı, açlık grevlerinin 76'ncı gününde tutuklandıklarını hatırlatarak,

Urfa KESK Gülmen ve Özakça derhal bırakılsın
Urfa KESK Gülmen ve Özakça derhal bırakılsın Admin
Bu içerik 751 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

"Nuriye ve Semih'in başlattığı açlık grevi bugün itibariyle 154'üncü gününe ulaşmıştır. Sağlık durumları son derece kritik bir aşamaya gelmiştir. Tutuklanmadan önce Nuriye ve Semih'in sağlık durumlarının takibini TTB ve SES üyelerinden oluşan bir sağlık heyeti yapıyordu. 

 

Nuriye ve Semih cezaevine girdikten sonra da sağlık durumları aynı sağlık heyeti tarafından takip edilmesi için başvuru da bulunmuşlar. Ancak, bu talepleri karşılanmamıştır. Yine sağlık heyetinde yer alan sağlıkçılar da Nuriye ve Semih'in sağlık durumlarını takip etmek için talep de bulunmuş, ancak onların talebi de reddedilmişti" dedi. 

http://dihaber15.net

şanlıurfa urfa kesk basın açıklama haberı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa