Advert
Advert

İpekyol gençlik merkezindeBaşarı ve kariyer semineri

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı İpekyol Gençlik Merkezinde Başarı ve Kariyer üzerine seminer verildi. Seminere konuşmacı olarak Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü Enerji Ana Bilim Dalından Prof. Dr Hüsamettin BULUT, İpekyol gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR, Gençlik Merkezi kursiyerleri ve öğrenciler katıldı.

İpekyol gençlik merkezindeBaşarı ve kariyer semineri
İpekyol gençlik merkezindeBaşarı ve kariyer semineri Admin
Bu içerik 806 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açılış konuşması yapan İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR;  Gençlik Merkezimizde gençlerimizin serbest zamanlarını sosyal, sportif, kültürel ve sanatsal faaliyetlerle geçirmelerini sağlarken bunun yanında gençlerin bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirmelerine katkıda bulunmaktayız. Bu maksatla bugün gençlerimize başarı ve kariyer konusunda tecrübe edinmelerini istedik gelecekte kendilerine sağlıklı yön verebilmelerini amaçlıyoruz. Davetimize icabet eden Sayın Prof. Dr Hüsamettin BULUT hocamıza teşekkür ediyorum dedi.

Prof. Dr Hüsamettin BULUT ise öğrencilere verdiği seminerde başarıyı yakalamak adına bir hedefiniz olsun, kendinize güvenin, büyük düşünün, planlı ve sakin ortamda programınızı yapın. Gelecekte sizi heyecanlandıracak bir hayalinizin, hedefinizin olmaması, üniversitenin sadece liseden sonraki doğal süreç olarak algılamanız mesleğinizde ilerlemeyi düşünmemeniz yerinizde saymanıza neden olacaktır. Bundan kurtulmak için vizyon sahibi insanlarla fikir alışverişinde bulunmanız sizin ilerde daha başarılı olmanızı sağlayacaktır. dedi.

  Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Hakan KEŞKÜŞ ise; Gençlik Merkezlerinde her gün farklı çalışma ve aktivitelerle hizmet vermeye devam ediyoruz. Bugün gençlere kariyer ve başarı noktasında neler yapılması gerektiği ile ilgili seminer verildi her zaman gençlerimizin yanındayız gençlerimizin gençlik merkezleri ve diğer hizmetlerden faydalanmasını istiyoruz. Dedi.

 

:

ipek yol gençlik merkezi çalışma eğitim haberleri
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
şanlıurfa urfa