Advert
Advert

TGT Kırıkkale Proğramını Şehidimizden Dolayı İptal Etti

Türkiye Gençlik Teşkilatı Tarafından Bugün Yapılacak Olan Türkiye Sevdalıları Proğramı Tunceli merkez Çiçekli Köyü yakınlarında güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Mehmet Yılmaz `ın Kırıkkaleli olduğundan dolayı TGT Şehidine saygı olarak proğramı iptal etti.

TGT  Kırıkkale Proğramını Şehidimizden  Dolayı İptal Etti
TGT  Kırıkkale Proğramını Şehidimizden  Dolayı İptal Etti Admin
Bu içerik 1290 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-KIRIKKALE 

Türkiye Gençlik Teşkilatı Tarafından Bugün Yapılacak Olan Türkiye Sevdalıları Proğramı 
Tunceli merkez Çiçekli Köyü yakınlarında güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan  Jandarma Astsubay Mehmet Yılmaz `ın Kırıkkaleli olduğundan dolayı  TGT Şehidine saygı olarak proğramı iptal etti.

TGT Genel Başkanı Hakan Polat ,TGT Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner , Genel Merkez Yönetim Kurulu ,Kadın Kolları , Gençlik Kolları ,Bölge Başkanları ve 81 İl Başkanlarının  Bugün Kırıkkale ilinde Yapılacak TGT Türkiye Sevdalıları Proğramı İçin Kırıkkale ilinde idiler .Şehit haberinden dolayı . Proğramın İptal edilmesinden dolayı .
Türkiye Gençlik Teşkilatı Hakan Polat yaptığı Basın açıklamasında şunları söyledi : Öncelikle ülkemizin ve Kırıkkale ilimizin başı saolsun vatan saolsun ,millet saolsun ,şehidimiz Jandarma Astsubay Mehmet Yılmaz mekanı cennet olsun terörün her türlüsü lanetliyoruz .Günlerdir Tgt Genel merkezi olarak  Kırıkkale ilimiz için yapacağımız Türkiye Sevdalıları Proğramı Hazırlıklarımız devam ediyordu .bu gün şehit haberimizden dolayı iptal ettik herkesin haberi olsun diyorum .Tgt Bu ülkenin gençlik teşkilatı olarak çalışmalarına devam etmekte olacaktır .bu ülke için her zaman canını vermeye hazırdır. Gelen tüm teşkilatlarımıza tek tek teşekkür ediyorum dedi.

TGT Kırıkkale Proğramını Şehidimizden Dolayı İptal Etti
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa