document.write("" target="_blank" title="">Advert
Advert

Harran Kaymakamlığından Urfa Fotoğraf Camiasına Büyük Ayıp

Harran Kaymakamlığı Marka Şehir Harran etkinlikleri kapsamında düzenlenen 2. Geleneksel Her An Harran foto maratonu düzenleyeceğini öğrenmiş bulunmaktayız.

 Harran Kaymakamlığından Urfa Fotoğraf Camiasına Büyük Ayıp
 Harran Kaymakamlığından Urfa Fotoğraf Camiasına Büyük Ayıp Admin

Harran Kaymakamlığının bu fotomaratonu düzenlerken Şanlıurfa’da bulunan herhangi bir dernekle görüşmeden ve geçen yıl yapılan Her An Harran 1. Fotomaratonda yaşanan olumsuzluklar ve yarışma sonucunun fotoğraf camiasında tüm eleştirelere rağmen bu yılda düzenlemeyi aynı şahsa vermesi ve Tunceli foto maratonundaki tüm jürileri Harran’a çağırıp bu ekibi jüri üyesi olarak seçmesi Şanlıurfa açısından son derece ayıp  ,manidar ve yıllardır Şanlıurfarfa’da bu işi yapan ustalara hakaret olarak kabul ediyoruz. Bu konuda daha söyleyecek birçok sözümüz olduğunu hatırlatıyoruz.

Şanlıurfa’daki Resmi Kurum ve Kuruluşların Urfalı,  Urfalıyı hafif tartar gözünü bir kez daha tasdik edilmiştir. Buradan Şanlıurfalı Bakanımız A. Eşret Fakıba’ya ve Akparti Şanlıurfa Millet Vekillerine , Akparti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ,ve Şanlıurfa Valimiz Sayın Abdullah ERİN’i göreve davet ediyoruz.

Kurumların Urfa’yı ve Urfalı görmezlikten gelmesini protesto ediyoruz.

 

 

 Bünyamin ÇADIRCI

   SURETİ ALEM URFA TEMSİLCİSİ

 

HARRAN KAYMAKAM URFA HABERİ HABERLERİ
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HKÜ Öğrencisinden Dünya Şampiyonasında Büyük Başarı
HKÜ Öğrencisinden Dünya Şampiyonasında Büyük Başarı
ŞANLIURFA DA FECİ KAZA
ŞANLIURFA DA FECİ KAZA