Advert
Advert
Advert

Yavuz’dan Teşekkür

Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz geçtiğimiz gün İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde elim bir trafik kazası geçirip yaralanan 2 yeğeni için telefonla, sosyal medya ve çeşitli yollarla ulaşıp geçmiş olsun diyen herkese teşekkür etti.

Yavuz’dan Teşekkür
Yavuz’dan Teşekkür Admin
Advert


Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği Başkanı Yavuz sosyal medya hesabı aracılığı ile yaptığı yazılı açıklama da şunları söyledi.
Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Yavuz ;”Geçtigimiz gün İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde iş yerine giderken karşıdan karlıya geçmek isteyen 2 yeğenime aşırı sür’atli bir otomobil çarparak yaraladı.İstanbul Bayrampaşa’da Trafik Kazası Sonucu Yaralanan Yeğenlerim Zeynep ve Dilek Demir İçin Destekleri Esirgemeyen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sayın Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa Valimiz Sayın Abdullah Erin, Tunceli Valimiz ve Belediye Başkanı Sayın Tuncay Sonel, AK Parti Milletvekilimiz Sayın İbrahim Halil Yıldız, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Sayın Mahmut Kaçar, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Cevheri, İstanbul Sağlık İl Müdürü Prof. Dr. Sayın Kemal Memişoğlu ve Koç Üniversitesi Yönetimine ve Çalışanlarına ve Şanlıurfa’dan bizzat bana telefonla sosyal medya aracılığı ile ulaşıp geçmiş olsun dileklerini ileten herkese Can-ı gönülden Teşekkür Ederim.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Yavuz’dan Teşekkür urfa haber
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymakam Sinanoğlu'nun  24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Kaymakam Sinanoğlu'nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Yıldız'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Yıldız'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı