Advert
Advert

HÜDA PAR’danKaraköprü esnafına ziyaret

​HÜDA PAR Karaköprü İlçe Başkanlığından oluşan bir heyet, esnaf ziyaretinde bulunarak, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi.

HÜDA PAR’danKaraköprü esnafına ziyaret
HÜDA PAR’danKaraköprü esnafına ziyaret Admin
Bu içerik 584 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

HÜDA PAR Karaköprü İlçe Teşkilatından oluşan bir heyet, ilçeye bağlı Şanlıurfa-Diyarbakır yolu üzerindeki esnafı ziyaret etti.

Ziyaret ettiği her işyerine ‘hayırlı cumalar ve hayırlı işler' temennisiyle giren HÜDA PAR heyetine, esnaf yaşadıkları sorun ve sıkıntıları anlattı.

Ziyaret sonrası HÜDA PAR Karaköprü İlçe Teşkilatı adına açıklamalarda bulunan Faruk Polat, esnafınsıkıntılarından birinin piyasa durgunluğu ve işyeri kiralarının yüksek oluşu olduğunu söyledi.

Devletin kira konusunda esnafa yardımcı olması gerektiğini söyleyen Polat, "HÜDA PAR Karaköprü İlçe Teşkilatı olarak yaptığımız ziyarette esnafın çeşitli şikâyetleri olduğunu gördük. İş yeri kiralarının yüksek olması ve zamlanan ürünlerden dolayı esnaf iş yapamamaktadır. Yetkililerden bu işe bir el atmasını, keyfi zam ve uygulamaların sık sık denetlenip önüne geçilmesini istiyoruz. Hükümetin bu konu ile ilgili çözüm getirmesini, küçük esnafın mağduriyetini giderme ile alakalı bazı adımlar atması lazım. Özellikle kiralarda devletin esnafa yardımcı olması, yaşanan sorunlara bir çözüm getirmesini ümit ediyoruz.”ifadelerine yer verdi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti aktaran esnaf ise,seçim zamanı olmamasına rağmen bu sıcak havadaHÜDA PAR'ınesnaf ziyaretleri yapmasını ve sorunlarını dinlemesini takdir ettiklerini aktardı.

 

hüda par urfa şanlıurfa haberleri
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa