• Türkçe English Arabia
  • Mobil Site
  • Künye
  • İletişim
  • Yeni Kayıt
  • Üye Girişi
Advert
Advert

Harran'da halk çekilen filime tepki gösterdi

Ekranların uzun soluklu dizisi Arka Sokakların Şanlıurfa'daki çekimlerinde kriz çıktı. Harran'da bir terör sahnesini çekmeye başlayan Arka Sokaklar dizi ekibi ilçe halkından tepki geldi.Tepkinin üzerine Arka Sokaklar çekiminin Harran'da iptal edildi.Bu arada Şanlıurfa'da daha önceki yıllarda da dizi çekimlerinde bu tür sıkıntılar yaşanmıştı.

Harran'da halk çekilen filime tepki gösterdi
Harran'da halk çekilen filime tepki gösterdi Admin
Advert


Dizinin Harran bölümündeki çekimlerine tepki gösterenlerden biri de AK Partili Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mahmut Gündoğdu. Mahmut Gündoğdu, Harran'daki çekimlere tepkisini şöyle dile getirdi; " Harran Ovasında ne terör olur nede terörü barındırır halk ne arka sokaklarında nede ön sokaklarında terör sahnesi oldu nede olacak Allahın izniyle. terör dizisi Harran'da çekilmesi kabul edilecek bir durum değil. Harran'da tarih kültür medeniyet edebiyat eğitim kardeşlik beraberlik milliyetçilik devletle ne kadar uyumlu halk olarak diziler çekilmeli."
Milliyetçi Hareket Partisi Harran eski İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz ise "Sayın vali ve emniyet müdürüyle yaptığımız görüşmeler sonucunda HARRAN ilçemizden gelen sesine kulak verdik. Onaylamadığımız ismi lazım olmayan ilçemizi karalamaya çalışan set ekibine müdahale ediyoruz. Her an Harran halkının emrinde olduğumu bildiriyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı

harran akçakale urfa şanlıurfa haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 HDP Siverek Belediye meclis üyesi aday listesi
HDP Siverek Belediye meclis üyesi aday listesi
Zırhlı polis aracı devrildi: 2 polis yaralı
Zırhlı polis aracı devrildi: 2 polis yaralı