Advert
Advert

Başkan Mirkelam ,Birecik İlçesinde Akparti Yeni Eski İlçe Başkanlarını ve Yönetimini Bir Araya Getirdi

Şanlıurfa ` nın Birecik İlçesinde Birecik Eski Belediye Başkanı ,Kanaat Önderi, Barış Elçisi, İş Adamı Mahmut Mirkelam , Birecik İlçesine Akparti İlçe Başkanlığına Atanan Mehmet Özbakan ,Eski Birecik İlçe Başkanı Hacı Müslüm Kaynarpınar, Akparti Birecik İlçe Başkan aday Adayı Vahap Aktar, Akparti ilçe Kadın Kolları,Gençlik Kolları ,Akparti Birecik Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri ve Eski ve Yeni ilçe Yönetim kurulu üyelerini Akşam Yemeğinde Birlik ve beraberlik içinde Ak Yürekleri bir araya getirdi .Birecik Belediye Başkanı M.Faruk Pınarbaşı Ankara `da Olduğu İçin katılamadı.

Başkan Mirkelam ,Birecik İlçesinde Akparti Yeni Eski İlçe Başkanlarını ve Yönetimini Bir Araya Getirdi
Başkan Mirkelam ,Birecik İlçesinde Akparti Yeni Eski İlçe Başkanlarını ve Yönetimini Bir Araya Getirdi Admin
Bu içerik 1462 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA –ÖZEL HABER

Şanlıurfa ` nın Birecik İlçesinde Birecik Eski Belediye Başkanı  ,Kanaat Önderi, Barış Elçisi, İş Adamı Mahmut Mirkelam ,  Birecik İlçesine  Akparti İlçe Başkanlığına Atanan  Mehmet Özbakan  ,Eski Birecik İlçe Başkanı Hacı Müslüm Kaynarpınar, Akparti Birecik İlçe Başkan aday Adayı Vahap Aktar, Akparti ilçe Kadın Kolları,Gençlik  Kolları ,Akparti Birecik Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri  ve Eski ve Yeni ilçe Yönetim kurulu üyelerini Akşam Yemeğinde  Birlik ve beraberlik içinde Ak Yürekleri   bir araya getirdi .Birecik Belediye Başkanı  M.Faruk Pınarbaşı Ankara `da Olduğu İçin katılamadı.

Birecik Eski Belediye Başkanı  ,Kanaat Önderi, Barış Elçisi, İş Adamı Mahmut Mirkelam ,  Ak Yürekleri  ve Akparti  `yı  seven kişiler olarak  2023 yılı Akparti  Birecik kadrosu ile Akşam yemeğinde   bir araya geldik.  Hedefimiz  Sayın Cumhurbaşkanımız ve Akparti Genel Başkanımız Sayın   Recep Tayyip Erdoğan `ın Yolunda giden Akpartililer olarak ilçemizi en iyi yere getirmek için eski ve yeni ilçe başkanlarını bir araya getirdik.  Birecik ilçesi tam kadro  hizmete kaldığı yerden devam ediyor . birlik ve beraberlik içinde .Yeni İlçe Başkanımız Mehmet Özbakan `a  Hayırlı uğurlu olsun diyorum .eski ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerine ilçemize yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum .bizler her zaman Birecik ilçesi olarak birlik ve beraberlik içinde ülkesini ,vatanını ,milletini,hükümetini  sevmişizdir.

Eski Birecik Akparti İlçe Başkanı Hacı Müslüm Kaynarpınar ise  Biz Birecik İlçesi Olarak Her zaman birlik ve beraberlik içinde partimize sahip çıkmışızdır . bu bir bayrak yarışı olduğunu  yeni ilçe başkanımız Mehmet özbakan `a hayırlı uğurlu olsun diliyorum .Bu Akşam Yemeğinde Birecik ilçemizin  Akparti Kurucu ve yeni yönetim kurulu ve başkanları akşam yemeğinde  bir araya getirdiği için ilçemizin Hayır Sever  İş Adamı , Birecik Eski Belediye Başkanı  ,Kanaat Önderi, Barış Elçisi,  Mahmut Mirkelam Başkana Çok Teşekkür ediyorum her zaman  yanımızda olduğu için .

Akparti Birecik İlçe Başkanı Mehmet Özbakan ise Öncelikle Bana Bu Görevi Veren  Sayın Akparti Genel Başkanımız  ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan `a Teşekkür ediyorum.Biz Birecik İlçesi olarak her zaman birlik ve beraberlik içinde Yaşamaktayız .Birecik Akparti İlçe Başkanı olarak ilçemde birlik ve beraberlik içinde halkıma hizmet edeceğim.  24 saat telefonum açık olacak ,ilçemize en iyi hizmeti vermek için ben ve yönetim kurulu üyelerim ile en iyi projeleri  üreterek hizmet edeceğiz . AKPARTİ `nın bayrağını en iyi yere getirmek için kaldığı yerden devam edeceğiz.Birecik İlçemizin   Hayır Sever  İş Adamı , Birecik Eski Belediye Başkanı  ,Kanaat Önderi, Barış Elçisi,  Mahmut Mirkelam Başkana  Teşekkür ediyorum .Kurucu,Eski ve Yeni Yönetim Kurulu üyeleri, Başkanları Birlik ve beraberlik içinde akşam yemeğinde bir araya getirdiği için yeniden teşekkür ediyorum .birecik ak kadrolar birlik ve beraberlik içinde olacağız partimiz herkese açıktır. Katılanlara herkese teşekkür ediyorum dedi.

 

AKPARTİ AKPARTİ BİRECİK MAHMUT MİRKELAM AK BAŞKANLAR CUMHURBAŞAKNI RECEP TAYYİP ERDOĞAN AKPARTİ ŞANLIURFA BİRECİK
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
şanlıurfa urfa