Advert
Advert

İPEKYOL GM’ DEN HALFETİ GEZİSİ

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı İpekyol Gençlik Merkezi Saklı cennet Halfeti’ ye gezi programı düzenledi.

İPEKYOL GM’ DEN HALFETİ GEZİSİ
İPEKYOL GM’ DEN HALFETİ GEZİSİ Admin
Bu içerik 989 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gezi hakkında bilgiler veren İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR; Gençlik Merkezi olarak gençlerimizle birlikte birçok etkinlik ve faaliyet düzenledik. Okulların açılmaya başladığı bugünlerde gençlerimize moral vermek, akranlarıyla birlik ve beraberlik içinde kaynaşmalarını, barış ve kardeşlik içinde paylaşımcı bir gençlik için gençlerimiz ve eğitmen arkadaşlarımızla ilimizin en güzel yerlerinden biri olan saklı cennet Halfeti’yi görmek, tarihi ve kültürünü yaşamak adına bu programı düzenledik.  Sadece gezi programını düzenlemekle kalmadık aynı zamanda gençlerimizle birlikte çevre temizliği ve genç gönüllüler projesi ile de ağaçlara kuş yuvası yaptık. Gençlerimizle hoşça vakit geçirip mutlu olduklarını görmek bizleri de mutlu ediyor dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Hakan KEŞKÜŞ ise; Gençlerimiz yıl içersinde Gençlik Merkezlerinde gayet güzel çalışmalara imza atmaktalar. Bugünde gençlerimizi ödüllendirmek adına Halfeti gezisi düzenledik. Emeği geçen başta Sayın Valimiz Abdullah ERİN, Vali yardımcısı Ufuk AKIL, Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR, ipekyol Gençlik Merkezi eğitmenleri ve öğrencilerine teşekkür ediyorum. Tüm gençleri Gençlik Merkezlerinden istifade etmeye davet ediyorum. Dedi .

ipek yolu gençlik hizmetleri haberi urfa
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa