Advert
Advert

Fakıbaba: Başbakan Şanlıurfa’ya geliyor

Ali LEYLAK/ŞANLIURFA, (DHA) – GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba 2018-2019 eğitim öğretim yılının açılışını yapmak için yarın Başbakan Binali Yıldırım ile Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın Şanlıurfa’ya geleceğini duyurdu.

Fakıbaba: Başbakan Şanlıurfa’ya geliyor
Fakıbaba: Başbakan Şanlıurfa’ya geliyor Admin
Bu içerik 623 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürkiye’nin en kalabalık ve genç nüfusunun fazla olduğu illerin arasında yer alan Şanlıurfa’da yarın yaklaşık 700 bin öğrenci ders başı yapacak. Yeni eğitim-öğretim yılının açılışı dolayısıyla kentte gelen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, beraberinde AK Parti milletvekilleriyle birlikte GAPTEM’de Başbakan Binali Yıldırım’ın gelişiyle ilgili açıklamada bulundu. Fakıbaba, başbakan Yıldırım’ın 2018-2019 eğitim-öğretim yılının açılışını ve ilk ders zilini çalmak için Şanlıurfa’ya yarın geleceğini belirterek şunları söyledi: “Başbakanımız yarın inşallah Şanlıurfa’mızda olacak başbakanımız yeni eğitim-öğretim yıllı nedeniyle özellikle Şanlıurfa’yı seçti.  Başbakanımız program kapsamında yarın sabah 10:00’da Karaköprü  Şenevler Mahallesinde yer alan Hacı Abdurrahman Özdemir okuluna gelerek, ilk ders zilini çalacak. Daha sonra valilik, belediye ziyaretini gerçekleştirecek ardından esnaf ve STK’larla görüşecek” dedi.
F

bakan fakıbaba haberleri
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ibrahim     2017-09-18 keşke fakıbaba başbakanı yeşildirekte bulunan fevzi çakmak okuluna götürselerdi.hiç olmazsa 20 yıldır bir çivi bile çakılmayan mahallenin köyden beter halini görseydi.ama nerdee...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa