Advert
Advert

TGT `den Ankara `da Milli Şahlanış İstişare Toplantısı Yapıldı

TGT Gençlik Teşkilatı Genel Merkez Tarafından 81 il başkanı ve genel merkez ile Başkent Ankara `da TGT Genel merkezi Şehit Halis Toplantı Salonunda Yapıldı .

TGT `den   Ankara `da Milli Şahlanış  İstişare Toplantısı Yapıldı
TGT `den   Ankara `da Milli Şahlanış  İstişare Toplantısı Yapıldı Admin
Bu içerik 823 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA –ÖZEL HABER

TGT  Gençlik Teşkilatı Genel Merkez Tarafından 81 il başkanı ve genel merkez ile  Başkent Ankara `da TGT Genel merkezi  Şehit Halis Toplantı Salonunda Yapıldı .

TGT Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat , Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner ,Genel Başkan Yardımcıları ,  81 il başkanı ve ilçe Başkanları ile kadın kollarının katılımı ile TGT Gençlik Teşkilatı  istişere toplantısı yapıldı .

İstiklal marşı ve saygı duruşundan sonra Genel Başkan Hakan Polat `ın Açılış Konuşması ile Başladı .

TGT Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat  , öncelikle hepiniz hoş geldiniz başkent Ankara ilimize TGT Genel merkezi olarak her zaman il başkanları , kadın kolları ve  gençlik kollarının  yapmış olduğu çalışmaları basından takip ediyoruz .biz milli şahlanış solaganı ile çalışmalarımıza başlamış durumdayız artık 81 il teşkilatımız yapacağı projeler ile her ilinde çalışmalarına başlayacağız  biz bir gençlik teşkilatı olarak her zaman sayın cumhurbaşkanımız  Recep  Tayyip Erdoğan `ın Yolunda giden bir gençlik teşkilatı olrak çalışmalarımız devam ediyor .biz tek  Türkiye `yeyiz her zaman birlik ve beraberliğimiz içinde yaşayan insanlar olarak ülkemiz için gerekirse canımızı veririz . 81 il başkanlarımdan ricam  her ilinde  Hdp Hariç tüm siyasi partileri ziyaret edin  dedi.

TGT Gençlik Teşkilatı Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner  ise  81 il başkanlarım öncelikle hepimiz bir TGT  Ailesi olarak birlik ve beraberlik içinde  çalışmalarımız devam ediyor .artık proje üretme zamanı  olduğunu  ifade etti.

TGT Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Fettah Çiftçi, Yusuf Acu,Mehmet Ali Yavuz ,Volkan Uzun ve 81 İl Başkanları kürsüye Çıkarak tek tek konuşma yaptılar .

Proğram sonunda ise  yeni katılanlara mazbatasını takdim ettiler .

TGT `den Ankara `da Milli Şahlanış İstişare Toplantısı Yapıldı TGT ANKARA İSTİŞARE MİLLİ ŞAHLANIŞ TGT GENEL MERKEZİ CUMHURBAŞKANLIĞI
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa