Advert
Advert
Advert

Başkan Fettah Çiftçi ` den Gaziler Günü Mesajı

Bayır Bucak Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Fettah Çiftçi , 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Fettah Çiftçi ` den Gaziler Günü Mesajı
Başkan Fettah Çiftçi ` den Gaziler Günü Mesajı Admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Bayır Bucak Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet  Fettah Çiftçi  , 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Genel Başkan Çiftçi ,  Ülkemizin her karış toprağında canlarını, kanlarını ortaya koyarak tarihimize altın harflerle kazınan, Türkiye Cumhuriyeti'nin sonsuza kadar yaşamasının en büyük garantisi olan, kahraman gazilerimizin '19 Eylül Gaziler Günü'nü kutluyorum.
Şehitlik ve gazilik, milletimizin gönlündeki en yüce ve en ulvi makamlardır. Devletini ve milletini canından aziz bilerek bu ulvi makamlara yükselmiş olan şehit ve gazilerimiz, her zaman milletimizin haklı gurur kaynağı olmuştur. Ülkemizin bağımsızlığı ile huzur ve güvenliğini muhafaza etmek için her türlü fedakârlığı ortaya koyan ve bu uğurda tereddüt etmeden canlarını feda etmeyi göze alan gazilerimiz, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleri ve Türk kahramanlığının sönmeyen meşaleleridir. Bugün, üzerinde özgürce yaşadığımız bu kutsal topraklar, maddi bedeller ödenerek değil, şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanca mücadeleleri sayesinde kazanılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, onların paha biçilmez fedakârlıkları sayesinde daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir...
 Atalarımız bağımsızlık mücadelemizde kanları, canları ve mallarıyla seferber oldukları gibi, askere her tür desteği sağlayarak cephe gerisinin kahramanları olarak tarihteki yerini almışlardır.
Gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin yakınları ülkemizin en kıymetli emanetleridir. Vatanseverlikleri, cesaretleri ve unutulmaz hizmetleriyle örnek aldığımız gazilerimize, hak ettikleri saygı ve hürmeti göstermek hayatta kalanları hatırlamak ve sorunları ile yakından ilgilenmek toplum olarak en büyük sorumluluğumuzdur. Bizler de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün imkânlarımızla onların yanlarında olmaya devam edeceğiz.
Ülkemizin bağımsızlığı, vatanımızın bütünlüğü, birlik ve beraberliğimizin korunması uğrunda girişilen mücadelelerde sergilenen fedakârlık ve kahramanlıklar hafızalarımızdan asla silinmeyecektir. Bu anlamlı günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmetle, hayatta olan gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

 

Başkan Fettah Çiftçi ` den Gaziler Günü Mesajı gaziler günü emniyet jandarma TSK AKPARTİ HATAY BAYIR BUCAK TÜRKLERİ MEHMET FETTAH ÇİFTÇİ
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İyi Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray’dan “büyüme” açıklaması:
İyi Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray’dan “büyüme” açıklaması:
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mahmut Abbas'ı kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mahmut Abbas'ı kabul etti