Advert
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Judo Takımından Büyük Başarı

Minik judocuların tatamideki (minder) Türkiye Şampiyonası heyecanı Karaman’da yaşandı. 65 ilden 508 sporcunun katıldığı şampiyonaya Büyükşehir Belediyesi judo takımı sekiz erkek ikisi kız 10 sporcuyla iki madalya kazandı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Judo Takımından Büyük Başarı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Judo Takımından Büyük Başarı Admin
Bu içerik 637 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

65 ilden erkeklerde 508, kızlarda 365 judocunun katıldığı şampiyonanın ilk gününde erkekler; 26, 30, 34 ve 38; kızlarda 24, 28, 32 ve 36 Kg müsabakaları yapıldı.

 

Türkiye Judo Federasyonu'nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Minikler Türkiye Judo Şampiyonası 14-15-16 Eylül tarihleri arasında Karaman'da yapıldı.  Müsabakalar da Şanlıurfa'yı temsil eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Judoculardan Mehmet Emin Doğan 30 kg'da Türkiye 2.si, 26 kg'da Tuncay Türkmen Türkiye 3.sü Şanlıurfa'ya madalyalar ile döndüler.

 Şampiyona sonrası bir açıklama yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi judo Antrenörü  Mehmet Niyazi tanrıverdi "Karaman'dan ilinde yapılan şampiyonada büyükşehir belediyesi judo takımı olarak 65 ilden 508 sporcu arasından sekiz erkek ikisi kızla, 10 sporcumuzla katıldığımız şampiyonada iki madalyayla ile döndük mutluyuz. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Judo takımı olarak altyapı çalışmalarımıza ne kadar önem verdiğimizi bir kez daha görmüş olduk. Şehrimizde gençlerimize imkan verildikçe inşallah daha nice başarılı sporcular yetişecektir. Şanlıurfa'da Judo sporuna ve sporcusuna desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçiye, çok teşekkür ediyorum" dedi

 

şanlıurfa haber haberleri
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa