Advert
Advert

Şanlıurfa Saadet Partisi Basın açıklaması

Allah kısmet ederse 24 Eylül pazar günü saat:14 de muhterem genel başkanımız Temel KARAMOLLAOĞLU beyin teşrifleriyle Urfa CİTY AVM konferans salonunda Şanlıurfa saadet partisi 5. olağan kongremizi icra edeceğiz. ben buradan siz değerli basın mensupları aracılığıyla bütün Şanlıurfa hemşerilerimizi bu kongremize davet ediyorum.

Şanlıurfa Saadet Partisi Basın açıklaması
Şanlıurfa Saadet Partisi Basın açıklaması Admin
Bu içerik 743 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Bildiğiniz gibi kongreler siyasi partilerin adeta bir şölenidir. Kongreler vasıtasıyla yeni bir teşkilatlanmaya geçmek ve o şehrin ülkenin sosyal, ekonomik ve kalkınması için projelerimizi Urfa ve ülke kamuoyuna sunacağız.

 

Bildiğiniz gibi geçmişte Şanlıurfa milli görüşün kalesi bir şehirdi. Ne zaman ki taklitlerimiz çıktı bizde milli görüşçüyüz diye milletten oy aldı. Ancak takke düştü kel göründü.

 

ERBAKAN hocamızın bir sözünü hatırlamakta fayda var '' kim ki saadet partisi dışında yer alıp da ben milli görüşçüyüm derse o palyaçodur.''

 

Bugün gelinen noktada insanlarımız siyasi bir araç içersinde etrafına bakınıyor kurtarın bizi AKP'den diye adeta bir can simiti arıyor. işte 24 eylül pazar günü saat:14'de Urfa CİTY AVM konferans salonunda saadet partisini daha da iyi tanıma fırsatı olacaktır.

 

Değerli basın mensupları;

 

2017-2018 eğitim ve öğretim yılı 18 Eylül pazartesi günü başladı. Ben buradan başta Bütün öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz olmak üzere tüm milli eğitim camiasına başarılar dilerim.

 

Geleceğimiz ve mirasçılarımız olan yavrularımızı ahlaklı, idealist ve ilmi donanımı mükemmel yetişmelerini arzu gönülden arzu ediyorum.

 

16 yıldır iktidar olan akp'nin eğitim icraatı ne durumda?

 

Akp’liler de dâhil herkesin mutabık kaldığı şey eğitimimiz içler acısı bir durumda olduğudur.

 

Bir kısım öğretmen ve öğrencilerde ders yılı başlarken bile okul ne zaman tatil olacak, ders başlarken teneffüs zili ne zaman çalacak beklentisi var. Yani anlayacağınız AKP sayesinde milli değil de zilli eğitime geçtik.

 

AKP döneminde 16 yılda liseye geçiş imtihanları 4 defa değiştirildi şimdi ise 5. geçilecek OKS, LYS, SBS, TEOG şimdi ise başka bir sistem getirmeye çalışıyorlar.

Aynı parti döneminde gelecek neslimizi yetiştirmeye ilmi katkıda bulunmaya maalesef bir ekol ve bir eğitim sistemi getiremedik. Milli eğitim sistemimiz adeta avare kasnak gibi 21.YY’ la bu eğitim sistemi ile damga vurmamız çok zor

 

Selam ve saygılar ile.

 

 

 

şanlıurfa saddet partisi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa