Advert
Advert

Hatay `da Savaş Mağduru , Yatalak Ailelere Suriye Türkmenleri Derneğinden Destek

Suriye Türkmenleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Sancak Bulur ve Yönetim kurulu üyeleri Hatay İlinin Reyhanlı İlçesinde Suriye Savaşından mağdur , yatalak ve hasta olan ailelerine destek için ziyaret edildi .

Hatay `da Savaş Mağduru , Yatalak Ailelere Suriye Türkmenleri Derneğinden Destek
Hatay `da Savaş Mağduru , Yatalak Ailelere Suriye Türkmenleri Derneğinden Destek Admin
Bu içerik 728 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-HATAY –ÖZEL HABER


Suriye Türkmenleri  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı   Mehmet Sancak Bulur ve Yönetim kurulu üyeleri Hatay İlinin Reyhanlı İlçesinde Suriye Savaşından mağdur , yatalak ve hasta olan ailelerine destek için ziyaret edildi .
Suriye Türkmenleri  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı   Mehmet Sancak Bulur  yaptığı Açıklamasında Şunları söyledi .
Bulur , Biz Öncelikle Müslüman Olan kardeşlerimize her zaman destek olmak için ben ve yönetim kurulu üyelerimiz olmak üzere derneğimizi kurduğumuz bugünden itibaren elimizin yetiştiği neresi varsa savaş mağduru Müslüman ve hasta ,kimsesiz ,yardıma muhtaç ailelere yardım etmek için çalışmalarımız devam ediyor .
Bugün Yönetim kurulu üyelerimiz ile beraber  Reyhanlı ilçemizde  bulunan .4. yatalak  ve 2. yaşlı  savaş mağduru aileye yardımcı olabilmek için Suriye Türkmenleri Derneği Olarak tam kadro kolları  sıvadık ve bu konuda da halkımızdan destek bekliyoruz .bu insanların  ve bunlara benzer savaş mağduru hastalarımızı hastahânelere  tedaviye götürüp getirmek için engelli taşıyabilecek bir araca ihtiyacımız bulunmakta hayır severlerden araç konusunda derneğimize desteklerini bekliyoruz dedi.

 

HATAY SAVAŞ MAĞDURU AİLELER YARDIMA MUHTAÇ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZ SURİYE TÜRKMENLERİ DERNEĞİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa