Advert
Advert

Şanlıurfalılardan Ve Kastamonulardan Kardeşlik Ve Kültür Gecesi…

Şanlıurfalılardan Ve Kastamonulardan Kardeşlik Ve Kültür Gecesi… İstanbul’da Bir İlki Gerçekleşecek…

Şanlıurfalılardan Ve Kastamonulardan Kardeşlik Ve Kültür Gecesi…
Şanlıurfalılardan Ve Kastamonulardan Kardeşlik Ve Kültür Gecesi… Admin
Bu içerik 1146 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

 

 

İstanbul Küçükçekmece’dedüzenlenecek birbirinden güzel ve anlamlı etkinliklere imza atacak kamuoyunda büyük bir sempati kazanacak. Şanlıurfalılar-KastamonulularKültür ve Dayanışma Derneği, İstanbul’dabir ilki gerçekleştirecek.Şanlıurfalılar ve KastamonulularDayanışma Derneği, düzenleyecekleri ‘Kardeşlik-Kültür Gecesi’ ile farklı illerden İstanbul’a gelerek yaşamlarını sürdüren insanlarla tanışma ve kaynaşma imkânı sağlayacak.


11 Kasım 2017 Tarihinde saat 19.00’ da İstanbul Küçükçekmece Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenecek. İstanbul Küçükçekmece Belediye Başkanlığının katkılarıyla yapılacak ‘Kardeşlik ve Kültür gecesi’ örnek bir dayanışma içerisinde olmayı umut etmektedir.

Kastamonulular, Şanlıurfalıların Kardeşlik ve Kültür gecesinde her iki şehre ait tanıtımlar, Sıra gecesi, Folklor ekibi oyunlar ve Her iki şehirlere ait ikramlarda bulunulacaktır.

‘Kardeşlik ve Kültür Gecesi’ne Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref FAKIBABA, Küçükçekmece Belediye başkanı Temel KARADENİZ, Sanat Camiası ve Dernek Temsilcileri katılacaktır.


Kardeşlik ve Kültür Gecesinde katılan aileye 2 kişilik Umre Ziyareti, Kastamonulu bir aileye ve Şanlıurfa tatili ve Şanlıurfalı bir aileye Kastamonu tatili çekilişi yapılacaktır.

 

kastanmonu şanlıurfa kardeşlik şenliği haberi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
şanlıurfa urfa