Advert
Advert

ÖZEL HASTANE MASRAFLARI ARTIK CEP YAKMIYOR

Doğum sigortasıyla anne adayları hem huzurlu hem de ekonomik yönden avantajlı

ÖZEL HASTANE MASRAFLARI ARTIK CEP YAKMIYOR
ÖZEL HASTANE MASRAFLARI ARTIK CEP YAKMIYOR Admin
Bu içerik 731 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anne ve baba adayları, hayatlarının en mucizevi anları olan doğum sürecini; huzurlu, sağlıklı ve kaliteli şartlarda geçirmek için özel hastaneleri tercih ediyor. Peki yüklü doğum masrafları...

 

15 yıllık sektör deneyimine sahip Seba Sigorta; doğum sigortası seçeneklerini, kapsamlı ve anlaşılır şekliyle bir araya getirerek, dogumpaketim.com markası altında birleştirdi. dogumpaketim.com Sigorta Uzmanı Selami Bağcı, anne babaların artık daha bilinçli hareket ettiklerini ve 1 yıl öncesinden maddi hazırlık yaptıklarını söylüyor. Doğum sigortası seçeneklerinin yoğun ilgi gördüğünü belirten Bağcı, paketlerin yüzde 70’e varan avantaj sağladığını ve ekstra hizmetlerden de faydalanma fırsatı verdiğini açıkladı.

 

Günümüzde sağlık konusunda bilinçlenme arttıkça doğum süreci de daha bilinçli planlanır hale geldi. Anne ve baba adayları; doğum için manevi olduğu kadar maddi hazırlıkların da yapılması gerektiğinin artık farkında. Hamile kalmaya önceden planlı bir şekilde karar veren aileler, hazırlık sürecini ön plana aldı. Bu süreç ailelere her detayı düşünebilmeleri için uzun ve yeterli bir zaman tanır hale geldi. İşte bu süreçte anne ve baba adaylarının imdadına doğum sigortası seçenekleri yetişiyor. 

 

Doğum sigortasını keşfeden aileler, özel hastanelerin kendilerine sunduğu her avantajdan faydalanabiliyor. Üstelik hayallerindeki gibi huzurlu ve kaliteli bir süreç geçirmek isteyen anne adayları, doğum sigortası alarak 1 yıl öncesinden planlama yapabiliyor. Böylece hem ekonomik hem de sağlık ve huzur açısından planlı bir sürece sahip olabiliyorlar.

 

15 YILLIK TECRÜBENİN BULUŞTUĞU PLATFORM

15. yılında 1500’ün üzerinde doğuma sağlık güvencesi vererek sektörün başını çeken dogumpaketim.com, 4 farklı doğum sigortası paket seçeneği ile internet üzerinden teklif isteme ve poliçe talep etme gibi pek çok kolaylık sağlıyor.

Anne ve baba adaylarında son dönemde yükselen bir trend haline gelen doğum sigortasının avantajlarından bahseden dogumpaketim.com Sigorta Uzmanı Selami Bağcı, doğum sürecini daha bilinçli geçirmek isteyenler için ideal seçenekler sunduklarını söyledi. Hangi şehirde doğum yapılacaksa, hamile kalmadan veya hamileliğin hangi ayında olunursa olunsun doğum paketi seçeneklerine sahip olunabileceğini ileten Bağcı, ailelerin ekonomik bütçelerini de kontrol ederek 1 yıl önceden planlama imkanına kavuştuklarını söyledi.

 

DOĞUM MASRAFLARINDA % 70’E VARAN AVANTAJ SAĞLIYOR

Dogumpaketim.com seçeneklerinden en çok Acıbadem Hastaneleri’ne yönelik paketin ilgi gördüğünü belirten Sigorta Uzmanı Selami Bağcı, en uygun paketin ise 1 yıl önceden alınan doğum paketi seçeneği olduğunu söyledi. Bağcı, sigortasız özel hastane masrafları baz alındığında dogumpkaetim.com’un yüzde 40’dan yüzde 70’e varan bütçe avantajı sağladığını vurguladı. 

 

Selami Bağcı doğum sigortası seçerken ailelerin beklentilerini doğru belirlemeleri gerektiğini söyleyerek “Hamilelik ve doğum sürecinde sigortanızın neleri kapsadığına dikkat edin” dedi. Ayrıca yeni anne ve baba adaylarının bu süreci daha önceden deneyimlemedikleri için hangi masraflarla karşılaşacaklarını kestiremediklerine de dikkat çeken Bağcı, “Doğum teminatları ve kapsamları ile ilgili sigorta uzmanlarına danışsınlar. Ayrıntılı bilgi istesinler. Bizler anne ve baba adaylarının bu süreci en sağlıklı şekilde geçirmeleri için hizmet veriyoruz. Bize danışsınlar ki doğum sürecinde herhangi bir sürprizle karşılaşmasınlar” diye konuştu.

 

Detaylı bilgi ektedir. Değerlendirmenize sunar, iyi çalışamalar dileriz.

 

Teni Tapık Çimen 

anne doğum haberleri
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa