Advert
Advert

Çiftçi'den Gazeteciler Bayramı Mesajı

Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celal Çiftçi, 21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 Çiftçi'den Gazeteciler Bayramı Mesajı
 Çiftçi'den Gazeteciler Bayramı Mesajı Admin
Bu içerik 617 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiftçi mesajında, gazeteciliğin dünyada ve ülkede olup biten olayları sıcağı sıcağına kamuoyuna aktaran bir meslek olduğunu vurguladı.

 

Toplumun aydınlatılmasında ve bilgilendirilmesinde etkin rol oynayan gazeteciliğin, günümüzün en dinamik ve en fedakarlık isteyen mesleklerinden birisi olduğunu belirten Celal Çiftçi,

 

“Gazetecilik; bilgi, birikim ve yeteneğin bir araya gelerek oluşturulduğu özgür bir haber anlayış olarak değişen ve gelişen dünyanın en büyük ihtiyaçlarından birisi mutlaka iletişimdir. Toplumun bir nevi aynası olan haberleşme ve toplumsal duyarlılığı yansıtan düşünceler, gazetecilerin eleğinden geçerek bizlere aktarılmaktadır. Halkın doğrudan bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi adına büyük emekler sarf eden gazeteciler, kimi zaman riskli ve zor şartlar altında görevlerini icra etmektedirler. Bu ilkelerle hareket eden gazeteciler toplumun ahlaki değerlerine zarar vermeden bu mesleği hakkıyla ifa etmelidir.

Yerel ve Ulusal basınımızın değerli çalışanları, zorluklara karşın yılmadan görevlerini en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisindeler, bu zorluklar içerisinde görev yapan basınımızın tüm çalışanlarının 21 Ekim Gazeteciler Bayramını kutlarım. Görevi başında hayata veda eden basın şehitlerimize Allah’tan rahmet, çalışan gazetecilerimize de görevlerinde başarılar dilerim" dedi.

gazeteci celal çiftçi haberi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa