Advert
Advert
Advert

BAŞKAN ÇİFTÇİ, BEN ŞEHRİMİ VE İNSANLARI SEVİYORUM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Prof. Dr. Abdülkadir Karahan Kütüphanesinde düzenlenen söyleşiye katılarak öğrencilerle deneyimlerini paylaştı. Başkan Çiftçi, "Ben şehrimi ve şehrimde yaşayan insanları seviyorum. Şanlıurfa'daki dogal güzellikleri bir başka yerde bulamazsınız. Kentin gelişmesi için çaba harcıyoruz" dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, BEN ŞEHRİMİ VE İNSANLARI SEVİYORUM
BAŞKAN ÇİFTÇİ, BEN ŞEHRİMİ VE İNSANLARI SEVİYORUM Admin
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Prof. Dr. Abdülkadir Karahan kütüphanesinde düzenlenen söyleşiye katıldı. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Çiftçi, öğrencilerin merak ettiği soruları yanıtladı. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Çiftçi, öğrencilerle deneyimlerini paylaştı. Öğrencilik yıllarını anlatan Başkan Çiftçi, kendisinin de kütüphanede ders çalışarak okuduğunu, sabır ve azimle başarılı olduğunu anlatarak eğitime önem verdiklerini söyledi.

 

Gençlerin eğitimine önem verdiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "İşinizi iyi yaparsanız, ne iş yaparsanız ve ne meslek seçerseniz başarılı olursunuz. Kentin ihtiyaçları bitmez, gelişen ve büyüyen bir şehirde yaşıyoruz. Genç bir nüfusu sahibiz, tarım ve turizm şehriyiz. Ben şehrimi ve şehrimde yaşayan insanları seviyorum. Şanlıurfa'daki dogal güzellikleri bir başka yerde bulamazsınız. Kentin gelişmesi için çaba harcıyoruz. Gençlerimiz için, spor alanları, göletler, yüzme havuzları yollar ve köprüler yapıyoruz. Bazı şeyler çok özgündür isteseniz de yapamazsınız. Ben diğer şehirlerin yaptıklarını yaparım ama özgün şeyleri yapamayız. Bir başka şehir, Balıklıgöl, Harran, Halfeti'yi ve Karacadağ'ı yapamaz ama biz Karacadağ'ı geliştirebiliriz. Şehir için yapılması gereken herşeyi yapıyoruz" dedi.

 

başkan çiftçi haberi
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beyoğlu'nda silahlı saldırı 3 yaralı
Beyoğlu'nda silahlı saldırı 3 yaralı
Esenyurt'ta bir evde patlama yaralılar var
Esenyurt'ta bir evde patlama yaralılar var