Advert
Advert

YAVUZ'DAN GAZETECİLER BAYRAMI MESAJI

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, 21 Ekim Gazeteciler Bayramı’nı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, gazetecilerin bayramını kutladı.

YAVUZ'DAN GAZETECİLER BAYRAMI MESAJI
YAVUZ'DAN GAZETECİLER BAYRAMI MESAJI Admin
Bu içerik 579 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başkan Yavuz mesajında aşağıdaki ifadeleri kullandı:

“Günümüz koşullarında gazetecilerin yaptıkları çalışmalar medyanın en etkin kollarından birisi olması münasebetiyle büyük bir önem arz etmektedir. Demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olarak gördüğümüz basın; ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru, tarafsız ve hızlı bir şekilde çalışarak, halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen önemli bir kurumdur. Gelişen ve büyüyen yeni Türkiye’de artık insanlar her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşabilmekte ve kendi düşüncelerine uygun basın yayın organlarını da rahatlıkla takip edebilmektedirler. Basının en önemli çalışma organlarından olan gazeteciler bölge, ülke ve dünya gündemini belirlemede büyük rol oynarlar. İnsanlar, basından okudukları ve takip ettikleri haber ve yorumlar doğrultusunda bilgi sahibi olurlar. Bu sebeple gazetecilerin yaptıkları haber ve değerlendirmeleri ile toplumu doğru bilinçlendirme sorumlulukları da bulunmaktadır.
Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle bu zorlu görevi icra ederken hayatını kaybeden basın mensuplarını rahmetle anıyorum. Ayrıca Şanlıurfamızda faaliyet gösteren yerel gazete, radyo ve ulusal ajans temsilcilerinin 21 Ekim Gazeteciler Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, meslek hayatlarında başarılarının devamını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım”

BAŞKAN YAVUZ GAZETECİLER MESAJ HABERİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa