Advert
Advert

Ergen ` den Irak Konusunda Analizler

Gaziantep ilinde Yaşayan Şanlıurfalı İş Adamı Abdülhakim Ergen Irak Konusunda Yapmış olduğu Analizlerini Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Anlattı .

Ergen ` den Irak Konusunda Analizler
Ergen ` den Irak Konusunda Analizler Admin
Bu içerik 892 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT –GAZİANTEP –ÖZEL HABER

Gaziantep ilinde  Yaşayan Şanlıurfalı İş Adamı Abdülhakim Ergen Irak Konusunda Yapmış olduğu Analizlerini Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Anlattı .

Ergen , Şuan Irak  Hükümetinden son durum karışıklıktan dolayı , bir ay içerisinde büyük muhtemelen yaptığımız analizler sonucunda .Türkiye `mize yeni bir göç geleçek  bunun şuan önlem alınması açısından önlem alınması gerekir.geleçek göç mültecilerin içerisinde muhtemelen sızmalar olacak ve içerisinde  terör örgütleri olacaktır . bunun için üst seviyede önlemlerin alınması gerektiğini ve bunlar için yapılacak tampon bölgenin oluşturulmasını ve Türkiye `nin içerisinde sızmaması gerekiyor.

Türkiye `de Suriye `den gelen mültecilerin sıkıntılarını yaşadıklarını yaşamaması için sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan , Başbakanımız Sayın Bin Ali Yıldırım ,Bakanlarımız ve Stk Temsilcilerine Beklentimizin Birlik ve beraberlik içerisinde yapılmasını arz ederim .bu ülke hepimizin bizler ülke olarak hangi ülkeden gelen Müslüman mültece kardeşlerimiz gelirse gelsin ülke olarak artık tedbirlerimizi almamız lazım ve tampon bölge oluşmasını isteriz ve gelenlerin ülkemiz içinde rahat gezilmemesi gerektiği ve tampon bölgeden güvenli bir şekilde ülkemizi onlara sahip cıkarak bakılmasını istiyoruz ülkemizin huzuru ve refahı için dedi.

IRAK TÜRKİYE MÜLTECİ GÖÇ ANALİZ ABDÜLHAKİM ERGEN
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa