Advert
Advert

ŞANLIURFA TENİS DÜNYASI İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanılan Şanlıurfa Tenis Dünyası inşaatı hızla yükseliyor. Seyrantepe Mahallesindeki Tenis Dünyası inşaat alanını gezen Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa gençliğini heyecanlandıracak proje çalışmalarını sürdürüyoruz" dedi.

ŞANLIURFA TENİS DÜNYASI İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR
ŞANLIURFA TENİS DÜNYASI İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR Admin
Bu içerik 711 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanılan Şanlıurfa Tenis Dünyası inşaat çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. 4.5 milyon liralık bütçesi olan Şanlıurfa Tenis Dünyası, bin 600 metrekarelik bir adet kapalı tenis sahası, 2 bin 195 metrekarelik 2 adet açık tenis sahası, 325 metrekarelik antrenman ve çalışma sahası, 310 metrekarelik çocuk oyun salonu, 3 bin metrelik koşu parkuru, iki kafeterya ve kütüphanesi ile toplamda 15 bin 460 metrelik bir alanı kapsıyor. Başkan Çiftçi, Tenis Dünyası inşaat alanında incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgi aldı.

 

Şanlıurfa'da gençlere yönelik spor alanları oluşturduklarını ve Tenis Dünyası Projesi ile Şanlıurfalı gençlerin tenisle tanışacağını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa için önemli, vizyonel, Şanlıurfa gençliğini heyecanlandıracak ve Şanlıurfa'yı bir odak şehir haline getirebilecek Tenis dünyası projesinin inşaat çalışması hızla yükseliyor. Tenis Oyun Dünyası, Şanlıurfalı gençlerimize tenisi sevdirecektir. Şanlıurfa Tenis dünyası projesi 2 kapalı, 5 açık olmak üzere 7 tenis kortundan oluşuyor. Yine aileler merkeze geldiklerinde gerek fitness, dinlenme, kafeterya hizmetleri ve kütüphane olarak rahat bir gün geçirebilecekleri şekilde planlandı. Bunlar şehrimizin niteliğini yüseltiyor. Şehri bir çekim merkezi haline getiriyor. Diğer büyükşehirlerde olan her proje Şanlıurfa'da da olacak. Büyükşehir kadroları olarak yolumuza devam ediyoruz. Şanlıurfa tenis oyun dünyası yüzde 75 gerçekleşme oranındadır. inşallah 2018 yılı Şanlıurfa için açılışlar yılı olacaktır. Bu güzel projelerde emeği geçen tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum" dedi.  

haber urfa tenis
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa