Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR’DEN HALİLİYE VE EYYÜBİYE’DE SICAK ASFALT ATAĞI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yoğun geçen asfaltlama sezonunda kış aylarına yaklaşılırken bu kez merkez ilçelerden Haliliye ve Eyyübiye’de sıcak asfalt atağını yoğunlaştırdı.

BÜYÜKŞEHİR’DEN HALİLİYE VE EYYÜBİYE’DE SICAK ASFALT ATAĞI
BÜYÜKŞEHİR’DEN HALİLİYE VE EYYÜBİYE’DE SICAK ASFALT ATAĞI Admin
Bu içerik 579 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Yol Asfalt Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, Eyyübiye’de yerli ve yabancı turistlerin geçiş güzergahı olan Eyüp Peygamber Caddesini revize ederken, Haliliye ilçesinde ise konut alanı olan Köylükent Mahallesinde cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışması yürütüyor.

 

EYÜP PEYGAMBER CADDESİ REVİZE EDİLDİ

Asfalt binder tabakası aşınmış tüm cadde ve bulvarları revize eden Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda son olarak Eyyübiye İlçesinde Eyüp Paygamber Caddesinin asfaltını yeniledi.

İnanç turizmi açısından oldukça önemli bir konuma sahip Hz. Eyüp Sabır Makamının yer aldığı caddenin mevcut deforme asfaltını sökerek yerine yeni sıcak asfalt seren Büyükşehir Belediyesine bölge halkı teşekkür etti.

 

HALİLİYE’DE KÖYLÜKENT SICAK ASFALTLA BULUŞUYOR

Haliliye ilçesinde yeni yerleşim alanı olan ve konutların hızla yükseldiği Köylükent Mahallesinde asfalt atağı başlatan Büyükşehir Belediyesi, 503, 601, 12502, 12501, 16022. Caddelerde asfalt serimini tamamladı.

Yolların eskiden oldukça çamur ve toz içinde olduğunu ifade eden bölge esnafı Büyükşehir Belediyesi’nin asfaltlama çalışmasının ardından bölgenin tercih edilen bir bölge haline geldiğini kaydetti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür eden Köylükent sakinleri asfalt çalışmasının yürütülmesinde emeği geçenlere minnettarlık duyduklarını söyledi.          

şanlıurfa haberlerı urfa.com tarihi kültür sanat haberleri balıklıgöl
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 150 dükkanın bulunduğu çarşıda yangın
150 dükkanın bulunduğu çarşıda yangın
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
şanlıurfa urfa