Advert
Advert
Advert

MOBİL GENÇLİK MERKEZİ ŞANLIURFA’DA

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, Şanlıurfa Gençlik Spor Derneği tarafından yürütülen "Mobil Gençlik Merkezi" Projesi kapsamında Şanlıurfalı öğrencilere yönelik sportif etkinlikler düzenleniyor.

MOBİL GENÇLİK MERKEZİ ŞANLIURFA’DA
MOBİL GENÇLİK MERKEZİ ŞANLIURFA’DA Admin
Advert

Gençlik ve Spor Bakanlığınca desteklenen proje Şanlıurfa genelinde ilçelere kadar götürülmesi planlanıyor. Projenin Şanlıurfa ayağının tanıtımı ise Süleymaniye Ortaokulunda gerçekleştirildi.

Okul bahçesinde düzenlenen programda, öğrenciler güzel vakit geçirerek gönüllerince eğlendi.

"Mobil Gençlik Merkezi Projesi" kapsamında 14-29 yaş arasındaki gençler, 15 ayrı branşta faaliyette bulunuyor. Proje ile boks, okçuluk, voleybol, sokak tenisi, masa tenisi, mini golf, satranç, hat sanatı, langırt, basketbol, futbol, voleybol, halk oyunları, matrak ve çocuk oyunları gibi etkinliklerin gençlerle buluşturuluyor.

“HER ÇOCUĞUMUZA ULAŞACAĞIZ”

Mobil Gençlik Merkezi projeleriyle Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca sunulan sportif ve kültürel hizmetlerden yararlanma imkânı bulamayan ya da yeterince yararlanamayan gençlere bu hizmetlerin yerinde sunulması amaçlandığını belirten Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Mobil Gençlik Merkezinin Şanlıurfa’da ki her çocuğa ulaştırılacağını vurguladı.

Şanlıurfa genelinde 13 Gençlik Merkeziyle hizmet verdiklerini aktaran İl Müdürü Keşküş, “Şanlıurfa genelinde 13 Gençlik Merkezimiz bulunmakta birçok gencimiz bu gençlik merkezlerimizden faydalanıyor. Fakat kırsal kesimlerdeki gençlerimiz Gençlik Merkezlerimizden birçok sebepten dolayı faydalanamıyor. Bakanlığımız tarafından desteklenen Mobil Gençlik Merkezi kırsaldaki gençlerimiz için yola çıktı. Mobil Gençlik Merkezi Şanlıurfa’da her çocuğun ayağına gidecek inşallah” ifadelerini kullandı.

 

 

MOBİL GENÇLİK HABERLERİ URFA
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul Beşiktaş'ta bıçaklı kavga 1 ölü
İstanbul Beşiktaş'ta bıçaklı kavga 1 ölü
Konya’da Direksiyon başında, yarı çıplak halde ölü bulundu
Konya’da Direksiyon başında, yarı çıplak halde ölü bulundu