Advert
Advert
Advert

“DAMLA PROJESİ” GÖNÜLLÜLERİ ŞANLIURFA’DA

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen 'Damla Projesi', gönüllü gençlerin katılımıyla Şanlıurfa’da başladı.

“DAMLA PROJESİ” GÖNÜLLÜLERİ ŞANLIURFA’DA
“DAMLA PROJESİ” GÖNÜLLÜLERİ ŞANLIURFA’DA Admin
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Damla Projesi kapsamında Şanlıurfa’ya gelen yerli ve yabancı Üniversite öğrencilerinden oluşan 25 genç, gönüllülük esasına göre 4 gün boyunca düzenlenecek olan çeşitli etkinliklere katılacak.

Aile, kurum, yetimhane, huzurevi ve engelli dernekleri gibi çeşitli yerlere ziyaretlerde bulunan katılımcı gençler, yatılı ilköğretim bölge okulu etkinliklerine katılıyor, çevre ve mezarlık temizliği yapıyor ayrıca proje ile gençler, gittikleri şehrin kültürünü ve yöre halkını yakından tanıma fırsatı buluyor.

“SOLAN YÜZLER GÖNÜLLÜ GENÇLERLE GÜLÜYOR”

Hiçbir maddi karşılık beklemeden Şanlıurfa’ya gelen gönüllü gençlerin yapacağı etkinliklerle solan yüzlerin güleceğini belirten Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, gönüllü gençlere teşekkür etti.

Her gencin mutlaka gönüllü olması gerektiğini vurgulayan İl Müdürü Keşküş, “Her genç mutlaka bir projede gönüllü olarak çalışmalı solan yüzleri güldürmeli diye düşünüyorum. Gençlik Merkezi liderlerimizin eşlik ettiği Damla Projesi Şanlıurfa’da ilgi görüyor. Gönüllü gençlerimiz bir hafta burada çeşitli etkinlikler düzenleyecek projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

şanlıurfa urfa gündem sondakika
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amerika’dan yeni afrin Açıklaması
Amerika’dan yeni afrin Açıklaması
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır