Advert
Advert

Erdemli Halk Eğitim , Gezi Kulübünden Gaziantep ,Birecik,Halfeti,Şanlıurfa Kültür Gezisi

Mersin Erdemli Halk Eğitim müdürlüğü ve Gezi Kulübü ile birlikte Gaziantep ,Şanlıurfa,Halfeti,Birecik Kültür Gezisi Yapılmaktadır. Erdemli Halk Eğitim Müdürü Ömer Okur , Gezi kulübü Başkanı Eray Aldemir ile birlikte usta öğretici ve kursiyerlerle birlikte birlik ve beraberlik kaynaşma gezisi yapılmaktadır.

Erdemli Halk Eğitim , Gezi Kulübünden Gaziantep ,Birecik,Halfeti,Şanlıurfa Kültür Gezisi
Erdemli Halk Eğitim , Gezi Kulübünden Gaziantep ,Birecik,Halfeti,Şanlıurfa Kültür Gezisi Admin
Bu içerik 1066 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA –ÖZEL HABER

Mersin Erdemli Halk Eğitim müdürlüğü ve Gezi Kulübü ile birlikte Gaziantep ,Şanlıurfa,Halfeti,Birecik Kültür Gezisi Yapılmaktadır.

Erdemli Halk Eğitim Müdürü Ömer Okur , Gezi kulübü Başkanı Eray Aldemir ile birlikte usta öğretici ve  kursiyerlerle birlikte birlik  ve  beraberlik kaynaşma gezisi yapılmaktadır.

Erdemli Halk Eğitim Müdürü Ömer Okur , bizler erdemli ilçemizde bulunan halk eğitim merkezi olarak usta öğreticilerimiz ,kursiyerlerimiz ve gezi kulübü ile birlikte kültür gezimize başladık bismillah diyerek .ülkemizin en güzel yerleri keşf  etmeye başladık diyerek çok güzel bir gezi ile başladık sabah kahvaltısını Birecik ilçesinde Fırat nehri kenarında birlik ve beraberlik içinde yaptık ve gezimiz Halfeti ,Şanlıurfa ,Gaziantep ilini gezmesi ile son bulacak dedi.

Gezi kulübü Başkanı Eray Aldemir ise  Mersin Erdemli Halk eğitim müdürlüğü ile birlikte kültür gezimizin ilk durağını  bu gün gerçekleştiriyoruz  .Amacımız  Türkiye’nin her bölgesini Gezerek   kültürümüzü görmek için etkinliklerimiz devam edecektir Dedi.

Erdemli Halk Eğitim Gezi Kulübünden Gaziantep Birecik Halfeti Şanlıurfa Kültür Gezisi MERSİN ERDEMLİ KÜLTÜR GEZİSİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa