Advert
Advert

Ortadoğu Uzmanı Ergen `den 2018 Ülkemizde Erken Seçim Olacak

Ortadoğu Uzmanı İş Adamı Abdulhakim Ergen Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e 2018 yılında erken seçim mi olacak ülkemizde analizlerinde bulundu.

Ortadoğu Uzmanı Ergen `den 2018 Ülkemizde Erken Seçim Olacak
Ortadoğu Uzmanı Ergen `den 2018 Ülkemizde Erken Seçim Olacak  Admin
Bu içerik 1028 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP -ÖZEL HABER

Ortadoğu Uzmanı  İş Adamı Abdulhakim  Ergen Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e 2018 yılında  erken seçim mi  olacak ülkemizde  analizlerinde bulundu.

Ergen , 2017 Yılı içerisinde yapmış olduğumuz seyahatler  ve gezi esnasında değerli iş adamları ve halkımızın çoğunluk fikri  eğerki bir seçim yapılırsa ülkemiz için hayırlı olacağı inancı mevcut. Seçim eğer 2019 yılında yapılırsa bazı art niyetli insanların siyasi kimlik altında daha rahat örğütlenmesine yardımcı olacaktır. Bunların amaçları hiçbir zaman siyaset olmadı ve olmayacaktır. Çamur at izi kalsın felsefesiyle hareket eden bu tür oluşumlar ülkemiz için her zaman zararlı olmuştur. Amaç bir alternatif oluşturmak değil bir kargaşa ortamı oluşturmak.

 

Yakın zamanda kurulan iyi parti maalesef anketlerde yüzde 15 veya yüzde 18 olarak gösteriliyor. Bu anketleri yapan şirketler yaptıkları anketler  incelenmeli ve doğruluk payı ortaya çıkartılmalıdır. Amaçları toplumda daha dün kurulan parti her geçen gün oy potansiyeli artıyor algısı ise çok tehlikeli ve yanlış bir faaliyettir. Burada unutulmaması gereken önemli bir noktaysa bu algı kimlerin amaç ve hedeflerine yardımcı olduğudur. Ülkemiz son yıllarda çok zor günler geçirdi. Milletimiz artık huzur mutluluk ve refahını bozacak her türlü faaliyet ve oluşumun karşısında olacağından hiç süpheniz olmasın. Milletimizin vermiş olduğu karar her zaman şayana dikkattir. Ama Milletimizin karar verme mekanizmasını bozacak algıların Milletimizin gerçek kararını ve iradesini yansıtmayacağı açıktır.deyerek 2018  yılında seçimin yapılması ülkemizin geleceği için çok faydalı olur inansındayım dedi.

Ortadoğu Uzmanı Ergen `den 2018 Ülkemizde Erken Seçim Olacak abdulhakim ergen ortadoğu uzmanı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Yazar ve Senarist Tarık Tufan Şanlıurfa İYC’de
Yazar ve Senarist Tarık Tufan Şanlıurfa İYC’de
şanlıurfa urfa