Advert
Advert

Eyyübiye ;İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden, Başkan Çiftçi’ye ziyaret

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hatice Çiftçi Dengiz ve Eyyübiye Halk Eğitim Müdürü Necati Taş, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi ziyaret etti. Başkan Çiftçi’yi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan 24 Kasım Öğretmenler Günü Programına davet eden Müdür Demir katılımlarından onur duyacaklarını ifade etti.

Eyyübiye ;İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden, Başkan Çiftçi’ye ziyaret
Eyyübiye ;İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden, Başkan Çiftçi’ye ziyaret Admin
Bu içerik 598 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ziyaretlerinden dolayı eğitim camiasına teşekkür eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi öğretmenlik mesleğinin bir gün ile sınırlandırılmaması gerektiğini söyleyerek, öğretmenlerin bu ülkede değer almaları ve değer katmaları gerektiğini belirtti.

Başkan Çiftçi: “En değerli varlığımız olan çocuklarımız onlara emanet. Öğretmenler en kutsal vazifeyi yapıyorlar. Bir insana bir şey öğretmenin vereceği mutluluğun karşılığı hiçbir şekilde ölçülemez. Bu kadar önemli bir görevde sizlerin şahsında tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Öğretmenlerin yanındayız. Çocuklarımız, evlatlarımız onlara emanet. Gelecek nesli onlar yetiştirecek. İnsan kaynağını Türkiye’de onlar şekillendirecek. Her türlü kaynağı kalkındıran, model getiren, geliştiren, insan kaynağıdır. Onların da üstatları, ustaları öğretmenlerdir. Dolayısıyla bu derece önemli bir vazifedeler. Elimizdeki imkanlar ölçüsünde her zaman onların yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Eğitim camiasına sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Rabbim onlara güzel huzurlu günler nasip etsin. Sınıflarımıza güneş gibi doğsunlar” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda karşılıklı hediyeler takdim edildi. 

Eyyübiye ;İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Başkan Çiftçi’ye ziyaret şanlıurfa haber
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 150 dükkanın bulunduğu çarşıda yangın
150 dükkanın bulunduğu çarşıda yangın
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
şanlıurfa urfa