Advert
Advert

Sekiz Eşek 3 gün sonra tahliye edildi

Sekiz eşek üç günlük hapis cezasından sonra serbest

Sekiz Eşek 3 gün sonra tahliye edildi
Sekiz Eşek 3 gün sonra tahliye edildi Admin
Bu içerik 914 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde "üç günlük hapis cezası" alan sekiz eşek bugün serbest bırakıldı.

 

 

Hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde bulunan Orai bölgesindeki "Swachh Bharat" ismindeki proje kapsamında tarımsal üretim yapılan "bir bölgeye girerek bitki ve saksıları parçalayarak zarar verdikleri" gerekçesiyle Orai Bölge Hapishanesi'ne götürülen sekiz eşek, üç günlük hapis cezasının ardından Pazartesi günü serbest bırakıldı.

 

Orai Bölge Hapishanesi Yöneticisi Sitaram Sharma yerel medyaya yaptığı açıklamasında, "Swachh Bharat projesi kapsamında hapishane alanına bir ekili alan kurmayı planlıyorduk. Delhi ve Agra'dan bu proje için çeşitli bitkiler getirttik. Fakat son birkaç gün içinde keçiler, eşekler ve inekler, 50 bin rupiyi aşkın değerdeki bitkileri parçaladı. Biz de hayvanların sahiplerini bulup onları iade ettik; ancak, eşeklerin sahibini bulamadık. Bu yüzden sahibi bulunana kadar ve hatalarını anlayana kadar eşekleri hapishane içinde bir alana kapattık" dedi.

 

Pazartesi günü hapishaneye giden eşeklerin sahibi Kamlesh Kumar, hapishane yöneticisinden eşekler adına af diledi ve eşekler sahibine, hayvanlarını hapishane sınırına yaklaştırmama koşuluyla geri verildi. Hayvanların hapishanede kaldıkları süre boyunca otla beslendiğini söyleyen Sharma, eşeklerin sahibi gelene kadar kaçmamaları için kapatıldıklarını belirtti. (DHA

hindistan eşek hapis cezası serbest kaldı haberi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 150 dükkanın bulunduğu çarşıda yangın
150 dükkanın bulunduğu çarşıda yangın
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
şanlıurfa urfa