Advert
Advert
Advert

UBFED Şanlıurfa İl Başkanı Polatoğlu `ndan Mevlid Kandili Mesajı

Uluslararası Barış Federasyonu Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Halil Polatoğlu , Mevlid Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı. Başkan Polatoğlu , mesajında bir Mevlid Kandili’ni daha idrak etmenin sevincini, huzur ve mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

UBFED Şanlıurfa İl Başkanı Polatoğlu `ndan Mevlid Kandili Mesajı
UBFED Şanlıurfa İl Başkanı Polatoğlu `ndan Mevlid Kandili Mesajı Admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 


Uluslararası Barış Federasyonu Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Halil  Polatoğlu , Mevlid Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.
Başkan  Polatoğlu ,  mesajında bir Mevlid Kandili’ni daha idrak etmenin sevincini, huzur ve mutluluğunu yaşadığını ifade etti.
Başkan Polatoğlu , mesajında şunları kaydetti: “Bugün âlemlere rahmet olarak gönderilen Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (SAV) dünyamıza teşriflerinin yıl dönümü… Karanlıkların aydınlığa kavuşmasında ve katılaşmış kalplerin yumuşamasında çok önemli bir yere sahip olan, böyle şerefli ve mübarek bir gün vesilesiyle Peygamber sevgisinin gönüllerimize kök salmasını diliyorum.
Duygularında sevgi, şefkat, merhamet ve hoşgörüyü, ilişkilerinde hakkı, doğruyu, güzeli ve vefayı, ibadetlerinde ihlâs ve samimiyeti öne çıkararak gönülleri fetheden, güzellik ve ümit dolu Hz Peygamber (SAV) bütün varlığıyla bize örnek olmakta, yaşamakta olduğumuz hayata ve geleceğimize ışık tutmaktadır.
Mevlid Kandili münasebetiyle, bu aziz ve mübarek günün feyz ve bereketinden istifade ederken; içimize yönelmek ve nefis muhasebesi yapmak, özeleştiriden kaçınmamak, insanlık nezdinde ki görev ve sorumluluklarımızı hatırlamak, tarihten ders almak, iyi, doğru ve güzelin timsali olma yolunda azmimizi yenilemek, hepimiz için bir huzur vesilesi olacaktır.
Bu duygu ve düşünceler içerisinde Mevlid Kandilimizin bütün Müslümanlara huzur getirmesini, insanlığın içine düştüğü sıkıntıların aşılmasında kardeşlik bağlarımızın güçlenmesine ve yeni rahmet kapılarının açılmasına vesile olmasını Cenâb-ı Allah’tan diliyor, Şanlıurfalı Hemşehrilerimizin ve Tüm İslâm âleminin Mevlid Kandilini tebrik ediyorum.”

 

UBFED Şanlıurfa İl Başkanı Polatoğlu `ndan Mevlid Kandili Mesajı ŞANLIURFA MEVLİD KANDİLİ
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afganistan'da polise saldırı:çok sayıda  ölü
Afganistan'da polise saldırı:çok sayıda ölü
Türkiye'den Erbil'e yeni başkonsolos atadı
Türkiye'den Erbil'e yeni başkonsolos atadı