Advert
Advert
Advert

Milletvekili Değer `Den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Akparti`ye Gönül Vermiş 22 Dönem Diyarbakır Milletvekili Mesut Değer , 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Milletvekili Değer `Den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
Milletvekili Değer `Den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı Admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Akparti`ye Gönül  Vermiş  22  Dönem  Diyarbakır  Milletvekili  Mesut Değer , 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Değer ,Engelli vatandaşların hak ettikleri hayat şartlarına kavuşturulması, hem sosyal devlet anlayışı, hem de vicdani sorumluluğun bir gereği olduğu kadar, sorunlarına çözüm üretmek, insanlık borcumuzun yanı sıra çağdaş toplum olmanın en önemli gereklerinden olduğunu söyledi.
Değer , "Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak, toplumla bütünleşmelerini sağlamak, geleceğe umutla bakan bireyler olarak, onların da toplumsal sorumluluk almalarına öncülük etmek, dayanışma ve yardımlaşma duygularımızın güçlenmesini sağlayacaktır. Engellilik, sosyal hayatı engelleyen bir kusur değil, desteklenmesi gereken bir durum olarak kabul edilmelidir. birer engelli adayı olduğu gerçeğinin farkında olarak, engelli vatandaşlarımıza en ileri yaşam standartlarını üreten, hak temelli politikalar için gece gündüz çalışmaya ve milletimizden aldığımız güç ile milletimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda sosyal politikalar üretmeye devam edeceğiz. Bu düşüncelerle 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyorum" dedi.

 

VEKİL MESUT DEĞER ANKARA DİYARBAKIR ENGELLİLER 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MİLLETVEKİLİ DEĞER
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İyi Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray’dan “büyüme” açıklaması:
İyi Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray’dan “büyüme” açıklaması:
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mahmut Abbas'ı kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mahmut Abbas'ı kabul etti