Advert
Advert

Milletvekili Değer `Den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Akparti`ye Gönül Vermiş 22 Dönem Diyarbakır Milletvekili Mesut Değer , 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Milletvekili Değer `Den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
Milletvekili Değer `Den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı Admin
Bu içerik 678 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Akparti`ye Gönül  Vermiş  22  Dönem  Diyarbakır  Milletvekili  Mesut Değer , 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Değer ,Engelli vatandaşların hak ettikleri hayat şartlarına kavuşturulması, hem sosyal devlet anlayışı, hem de vicdani sorumluluğun bir gereği olduğu kadar, sorunlarına çözüm üretmek, insanlık borcumuzun yanı sıra çağdaş toplum olmanın en önemli gereklerinden olduğunu söyledi.
Değer , "Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak, toplumla bütünleşmelerini sağlamak, geleceğe umutla bakan bireyler olarak, onların da toplumsal sorumluluk almalarına öncülük etmek, dayanışma ve yardımlaşma duygularımızın güçlenmesini sağlayacaktır. Engellilik, sosyal hayatı engelleyen bir kusur değil, desteklenmesi gereken bir durum olarak kabul edilmelidir. birer engelli adayı olduğu gerçeğinin farkında olarak, engelli vatandaşlarımıza en ileri yaşam standartlarını üreten, hak temelli politikalar için gece gündüz çalışmaya ve milletimizden aldığımız güç ile milletimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda sosyal politikalar üretmeye devam edeceğiz. Bu düşüncelerle 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyorum" dedi.

 

VEKİL MESUT DEĞER ANKARA DİYARBAKIR ENGELLİLER 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MİLLETVEKİLİ DEĞER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa