Advert
Advert

KEŞKÜŞ, “ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

KEŞKÜŞ, “ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”
KEŞKÜŞ, “ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ” Admin
Bu içerik 555 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İl Müdürü Keşküş, engelli vatandaşların hak ettikleri hayat şartlarına kavuşturulması, noktasında herkese bir görev düştüğünü vurgulayarak engelli vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Engelli birçok sporcuya destek verdiklerini aktaran İl Müdürü Keşküş, “Bizler il müdürlüğü olarak engelli sporcularımıza her alanda destek veriyor yanlarında oluyoruz. Antrenör arkadaşlarımız engelli sporcularımızla bire bir özel ilgileniyor ve kendilerini geliştirmelerini sağlıyor. Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak, toplumla bütünleşmelerini sağlamak, geleceğe umutla bakan bireyler olarak, onların da toplumsal sorumluluk almalarına öncülük etmek için el ele vermemiz gerektiğini her alanda dile getiriyoruz. Hepimizin, birer engelli adayı olduğu gerçeğinin farkında olarak, engelli vatandaşlarımıza destek vermekten ve hayatlarını kolaylaştırmak için yaptığımız çalışmalardan asla vazgeçmeyeceğimizi vurgulayarak 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyorum” dedi.

KEŞKÜŞ ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa