Advert
Advert

MİSİAD Mardin Şube Başkanı Öztürk `Den ABD’nin Kudüs Kararına Tepki

MİSİAD Mardin Şube Başkanı Mesut Öztürk , ABD'nin hamlesinin insanlık için manevi ve tarihi kıymete sahip Kudüs'ü savaş gerekçesine dönüştürmek amacı taşıdığını kaydeden Öztürk şunları söyledi.

MİSİAD Mardin Şube Başkanı Öztürk `Den ABD’nin Kudüs Kararına Tepki
MİSİAD Mardin Şube Başkanı Öztürk `Den ABD’nin Kudüs Kararına Tepki Admin
Bu içerik 777 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-MARDİN 


MİSİAD  Mardin Şube Başkanı Mesut Öztürk , ABD'nin hamlesinin insanlık için manevi ve tarihi kıymete sahip Kudüs'ü savaş gerekçesine dönüştürmek amacı taşıdığını kaydeden Öztürk  şunları söyledi

'Bu yolla diplomatik ve ekonomik zeminde devam eden örtülü üçüncü dünya savaşının ateşli bölümünün İslam coğrafyası üzerinden gerçekleşmesini istemektedir. Oysa Kudüs bütün inançlar için ortak tarih, ortak coğrafya, ortak kültür ve hepsinden öte ortak kader ve birlikte yaşamak demektir. Kudüs'ün bu vasıflarının yok edilmesine izin vermeyiz. Kudüs'ün insanlığın ortak mirası olması gerçeğine ihanet ettirmeyiz. Mardin İlimizde  diyoruz ki korsan İsrail Kudüs'ü başkent yapmak gibi bir hataya düşmemeli, ABD İsrail'in başkentinin Vaşington olduğunu idrak etmelidir. Görünen odur ki Kudüs çökmekte olan köhne dünya düzeninin merkezindeki ABD oligarşisinin yaşadığı iktidar çatışmasını gizleme aparatı olarak seçilmiştir. Bu yönüyle de çağrımızın bir diğer muhatabı Siyonizme karşı çıkan samimi Yahudilerdir. Çünkü Kudüs, samimi Yahudilerin de sığınağı ve inançlarını yaşama alanıdır.
Şimdi İslam ülkelerinin birlik ve beraberlik içinde kutsal topraklara sahip çıkma zamanı olduğunu  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın  Kudüs İçin yapmış olduğu girişim ve tepkiyi bizlerde testekliyoruz  Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği  [MİSİAD ] Mardin Şubesi olarak .dedi.

MİSİAD MİSİAD MARDİN ŞUBESİ ABD KUDÜS TEPKİSİ MESUT ÖZTÜRK MARDİN
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa