Advert
Advert
Advert

Acınacak Haldeyiz

Değerli arkadaşlar siyasi irade de otorite boşluğu olunca maalesef bu durum bürokrasiye de yansımaktadır. Şöyle ki şehrimizde fakir fukaraya yakacak yardımı olarak kömür verilmektedir. Bu durum sosyal devletin yaptığı ve yapması gereken mecburi bir görevdir. Ancak vatandaşların bize şikâyetleri üzerine araştırdık bir takım yanlış uygulama ve şüphe uyandıran tablolar gördük. Bu durumu, siz değerli basın mensupları aracılığıyla hem Urfa kamuoyuna duyurmak hem de bu konuyla alakalı yetkilileri uyarmak istiyoruz.

Acınacak Haldeyiz
Acınacak Haldeyiz Admin
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal yardımlaşmanın verdiği kömür torbaları 25 kğ kabul edilmektedir. Ancak bizim şahit olduğumuz kömür torbaları hep eksik çıkmaktadır. Ayrıca 750 kğ kömür istihkakı olan 30 torba verilmesi gereken bir aileye 21 torba verilmekte ve torbalarda en azami 20kğ gelmektedir. Dolaysıyla vatandaşa eksik kömür verilmektedir. Kömürler çok kalitesizdir. Hem yanmış hem de yanmamış kömürlerden birer örnek gösteriyoruz.

Gördüğünüz gibi kömürden ziyade torbalara taş konulmuştur. Devlet kendi vazifesini yapıyor vatandaşına yardım ediyor ancak kömür vatandaşa hem eksik hem de kalitesiz ulaşmaktadır. Biz buradan yetkilileri sorumluları uyarıyoruz. Bir yanlışlık, hata, ihmal veya haksız bir kazanç söz konusu ise önlemler ve tedbirler alınsın. Vatandaşın bize aksettirdiği gibi ise sorumlu olanlar hakkında gereken işlem yapılsın.

Değerli basın mensupları;

Hepimizin bildiği gibi bölgemizi, İslam Âlemini ve dünyayı kaosa sürükleyecek olan ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkent olarak tanıması büyük tepkiler doğurmuştur. Bütün dünya’da Müslüman olsun olmasın bu zulüm’e ve haksızlığa karşı mitingler, yürüyüşler ve gösteriler düzenlenmektedir.

ABD ve İsrail’in bu yanlış karardan dönmemesi halinde dünya büyük ve kanlı olaylara sahne olacaktır.

Kudüs Müslümanlar için çok önem arz eden bir şehirdir. Ve Mescit-i Aksa Müslümanların ilk kıblesidir.  Bu yüzden bu sorun uzlaşma ile çözülmelidir. Aksi takdirde bu durum ABD ve İsrail’e pahalıya mal olacaktır.

Biz Milli Görüş partilileri olarak Kudüs kırmızı çizgimizdir ve vazgeçilmezimizdir. 12 Eylül 1980’de Konya’da yapmış olduğumuz Kudüs mitingi için bir bedel ödedik. 28 Şubat 1997’de Ankara/Sincan’da Partimizin düzenlemiş olduğu Kudüs gecesi için bedel ödedik. Kanımızın son damlasına kadar her zaman bedel ödemeye razıyız ve hazırız.

 

 

Değerli basın mensupları;

10 Aralık Pazar günü Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığının organizasyonunda STK’larında katılımı ile Yenikapı’da ‘‘ KUDÜS İSLAMINDIR ’’ adı altında miting yaptık.  Biz meydana parti bayraklarımızı taşımadık Saadet Partisini ifade eden hiçbir sembol kullanmadık. Gayemiz Kudüs’ün özgürlüğüne kavuşmasıdır.

Ancak dün baktık ki havuz medyasında manşetlerde Saadet Partisi Mitingi, AKP Genel Başkanına fon olarak kullanılmış. Bunlar çok ucuz ve basit işler. Ak Partiyi geçmişte, ABD ve İsrail’i dost ve müttefik edinme diye defalarca uyarmamıza rağmen dinlemediler ve BOP eş başkanı olmakla övündüler…!

Şimdi diyorum ki; ACINACAK HALDESİNİZ..!

 

 

Acınacak Haldeyiz urfa şanlıura
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
 Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit