Advert
Advert

İpekyol gençlik merkezinde bilinçli aile bilinçli toplum semineri

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren İpekyol Gençlik Merkezi Gençlerin yanı sıra ev hanımlarına da ulaşarak hizmet vermeye başladı.

İpekyol gençlik merkezinde bilinçli aile bilinçli toplum semineri
İpekyol gençlik merkezinde bilinçli aile bilinçli toplum semineri Admin
Bu içerik 714 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR; Gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerle geçirmelerinin yanında toplumun her kesimine destek olmak, yardımcı olmak ve bilinçlendirmek üzere kendimize misyon edindik. Bu amaçla gençlerin yanı sıra bölgemizde bulunan evleri ziyaret ederek ev hanımlarını da Gençlik Merkezimizin imkânlarından istifade etmelerini ve bilinçlendirilmelerini düşündük. Yaptığımız ev ziyaretleri sonucu El Sanatları, Okuma Yazma ve Kuran-ı Kerim eğitimlerinin yanında seminer taleplerini uygulamaya koyduk. Bu kapsamda bugün hanımlara yönelik seminer faaliyetleri doğrultusunda “Bilinçli Aile Bilinçli Toplum” seminerimizi gerçekleştirdik. Programımıza Şanlıurfa İl Müftülüğünde görevli vaiz Esma Özdemir hanımefendi katıldı. Kendisine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Dedi.

 

Her zaman bizlere desteklerini esirgemeyen Şanlıurfa Valimiz Sayın Abdullah ERİN, Vali Yardımcımız Sayın Ahmet YILDIZ’ a ve İl Müftümüz Sayın İhsan AÇIK beye teşekkür ediyorum dedi.

 

İl Vaizi Esma ÖZDEMİR ise; Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR’ un daveti ile bölgede yaşayan hanımlara yönelik İslam’da aile hayatı, sorumluluklar üzerine aile sohbetimiz oldu. Aile ne kadar bilinçlenirse topluma o derece olumlu yansır. Bu nedenle İpekyol Gençlik Merkezinde bu sohbetleri farklı yaş gurupları dâhil olmak üzere farklı ve çeşitli konularda bilinçlendirme seminerlerinin devam etmesi yönünde mutabakata vardık. Dedi.

 

ipek yolu gençlik merkezikadın semineri haberi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
şanlıurfa urfa