Advert
Advert

YALAZA DİZİSİ EKİBİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav’ın yaptığı, başrollerinde Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan, Sinan Albayrak, İpek Tuzcuoğlu, Didem Balçın ve Zeynep Gülmez gibi ünlü oyuncuların yer aldığı TRT 1’de yayınlanan komedi dram türündeki Yalaza dizisi set ekibi, Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Radyo ve Televizyon Programcılığı Programı öğrencilerini dizinin çekildiği Sakarya’nın Cittaslow olma özelliğiyle dikkat çeken ilçesi Taraklı ilçesinde ağırladı.

YALAZA DİZİSİ EKİBİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
YALAZA DİZİSİ EKİBİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU Admin
Bu içerik 596 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ülke ekonomisinin ve iş yaşamının ihtiyacı olan, nitelikli işgücünü, çağdaş, demokrat ve analitik düşünceye sahip, sanayi ile işbirliği içinde bireyler olarak yetiştiren sektörün yapım, yayın zincirinde görev alacak bilgi ve beceri ile donatılmış eleman gereksinimini karşılama hedefinde bir Meslek Yüksekokulu olan Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu öğrencilerini ilgili programların sektörleriyle buluşturuyor.            

TRT 1’de yayınlanan YALAZA dizisine de ev sahipliği yapan tarihi bir Osmanlı yerleşimi olan Sakarya’nın Taraklı ilçesi, Cittaslow olma özelliği sayesinde kendine yeten, sürdürülebilir, el sanatlarına, doğasına, gelenek ve göreneklerine sahip çıkan, teknolojinin kolaylıklarından yararlanan kent olarak yaşamını sürdürmesiyle yapımcıların ve yönetmenlerin ilgisini çekiyor.

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Radyo Televizyon Programcılığı Programı Öğretim Görevlisi Kazım Umut ORAY’ın öğrencilere refakat ettiği gezide öğrenciler, Taraklı Belediyesi Kültür Daire Müdürü Şahin AKI tarafından kabul edildi. Öğrenciler, Yalaza dizisine ait platoları, çekim mekanlarını gezdiler. Gerçek bir set ortamını görme fırsatı bulan öğrenciler, yönetmeninden ışıkçısına kadar set ortamının zorluklarını ve görev bilinçlerini de yerinde görmüş oldular.

yalaza dizisi öğrencilerle buluştu haberi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
şanlıurfa urfa