Advert
Advert
Advert

Ak parti Halfeti İlçe Başkanı Av.Canan Onur Seyyar oldu

Halfeti ilçesinin Ümmü Gülsüm İmam Hatip Anadolu lisesi Konferans Salonunda Akparti Halfeti ilçesi 6.olağan kongresi yapıldı .Kongre salonunda insanlar salona sığmadı. dışardan kongreyi izlediler partililer .

Ak parti Halfeti İlçe Başkanı  Av.Canan Onur Seyyar oldu
Ak parti Halfeti İlçe Başkanı  Av.Canan Onur Seyyar oldu  Admin
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA

Şanlıurfa Halfeti ilçesinin Ümmü Gülsüm  İmam Hatip  Anadolu lisesi Konferans Salonunda Akparti Halfeti ilçesi 6.olağan kongresi yapıldı .Kongre salonunda insanlar salona sığmadı. dışardan kongreyi izlediler partililer .


Kongreye Katılanlar ise Ak parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,il Yönetim kurulu üyeleri ,Ak parti Şanlıurfa Milletvekilleri Kemalettin Yılmaztekin ,Mehmet Akyürek,Mehmet Ali Cevheri ,Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,Ak parti Harran İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz,Akçakale ilçe Başkanı İbrahim Yıldık,Birecik İlçe Başkanı Mehmet Özbakan ,Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat,Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik ,Viranşehir ilçe Başkanı Mehmet Yıldırım ve çok sayıda stk temsilcileri ve partililer katılldı .


Ak parti Halfeti ilçesi  6.olağan kongresinde  Divan Başkanlığına Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin oldu .


Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra  Ak parti Şanlıurfa Milletvekilleri Kemalettin Yılmaztekin ,Mehmet Akyürek,Mehmet Ali Cevheri ,Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi , Ak parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Birer konuşma yaptılar .
Akparti Halfeti ilçe  Başkan Adayı  Av.Canan Onur Seyyar Tek liste aday ile Tüm Delegelerin oyunu alarak  Akparti Halfeti İlçe  yeni ilçe Başkanı Av.  Canan Onur Seyyar  oldu .


Akparti Halfeti İlçe  Başkanı  Av. Canan Onur Seyyar  Kongre sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi .
Öncelikle Kongremize Katılan Ak parti Şanlıurfa İl Başkanımız  Zeynel Abidin Beyazgül, Ak parti Şanlıurfa Milletvekillerimiz  Kemalettin Yılmaztekin ,Mehmet Akyürek,Mehmet Ali Cevheri ,Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız  Nihat Çiftçi,Ak parti Harran İlçe Başkanımız  Mahmut Özyavuz,Akçakale ilçe Başkanımız  İbrahim Yıldık,Birecik İlçe Başkanımız  Mehmet Özbakan ,Haliliye İlçe Başkanımız  Mehmet Canpolat,Siverek İlçe Başkanımız  İlhan Çelik ,Viranşehir ilçe Başkanımız  Mehmet Yıldırım , İl yönetim kurulu üyelerimize ve partimize ve davamıza gönül vermiş tüm Partililerimize Akparti Halfeti İlçe   kongremize  katıldıkları için  tek tek teşekkür ediyorum .
Fırat’ın AK Kadınları, AK Gençleri, AK Yürekli yiğit, onurlu insanları  Halfeti İlçemizin değerli insanları .  AK PARTİ sözde değil  özde kadına değer verdiğini bir kez daha ortaya koymuş ve bize bu görevi yapmaya layık görmüştür. Şanlıurfa’nın ilk kadın ilçe başkanı olma onurunu siz Mezopotamya kadınlarıyla birlikte yaşıyorum. Şanlıurfa ve Halfeti’de siyasete kadın eli artık daha çok değecek ve AK Gelecek için partimiz daha emin adımlarla büyüyecek. Kongreler birilerin gittiği yada birilerinin geldiği bir süreç değildir. Burada bir halef yada selef seçilmesi söz konusu değildir. Omuz omuza vereceğiz birlikte yürüyeceğiz birlikte büyüyeceğiz. Partimizi yerelde iktidara taşımak genelde Büyük Türkiye Davasında ilçemizi hak ettiği yere getirmek için mücadele edeceğiz. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Halkımızın hizmetkarı olacağız mutlulukları, acıları ve başarıları birlikte yaşayacağız sevgimizi, bilgimizi paylaşacağız. Reisimiz gibi haksızlığa ve zulme karşı Elif gibi dik duracağız sadece ve sadece Hakk’a boyun eğip secde edeceğiz. 
Değerli  dava arkadaşlarım  Halfeti bin yıllardır bu coğrafyaya hayat ve umut olan Fırat kıyısına kurulmuştur.Bu umudu tarımdan turizme ,ekonominin her alanında geliştirmek, halkımızın refahını yükseltmek için gece gündüz çalışacağız.Tarihi konaklarındaki kuş pencereleri, avlularındaki kara gülleri ile incelikli zarif insanların kenti olarak bilinen Halfeti, Şanlıurfa’daki ilk kadın mektebine de ev sahipliği yapmıştır. Eğitimden, kültürel aktivitelere tarihinden gelen farkını ortaya koyması için, turizmi canlandırmak, ekonomimizi güçlendirmek ve yeni istihdam alanları ortaya çıkarmak için çareler arayacak mücadele edeceğiz.  Şanlıurfa’nın incisi Halfeti’yi kendine özgü özelikleriyle marka kent haline getirmek için ne gerekiyorsa yapacağız ve sahipsiz olmadığını herkese göstereceğiz.
Halfeti’nin yiğit insanları yolumuz KUTLU, davamız KUTLU duruşumuz HAKK’tan ve HALKTAN yana. Adalet ilkesinden asla vazgeçmeyeceğiz. Ülkemiz ve bölgemiz üzerinde oyunlar kuran ŞERR odaklarının oyununu bozmak için emek vereceğiz İBRAHİMİ olduğumuzu göstereceğiz NEMRUDİLERE korku salacağız. Bir olacağız diri olacağız ama asla bölenlerden yana olmayacağız. Karamsarlığa düştüğümüzde ALLAH VAR GAM YOK diyeceğiz yeniden dirileceğiz ve BÜYÜK TÜRKİYE BÜYÜYEN HALFETİ şiarıyla hareket edeceğiz. Bu kutlu davanın bayrağını bizden önce onurla taşıyan dava arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyor bayrağımızı daha yükseklere çıkarmak için çalışacağımıza söz veriyorum. Ben ve yönetim kurulu üyelerimiz her zaman vatandaşımızın yanında olacağız,  halkımızın hizmetinde ve hizmetkarı olacağız , telefonlarımız açık olacak ,partimiz  haftanın 7 günü açık olarak her zaman  vatandaşlarımıza hizmet etmek için açık olaçaktır .  beni bu  göreve getiren delegelerime  teşekkür ediyorum artık Halfeti ilçemizde kadın eli değindiğini ifaede ederek  Hepinizi kalben selamlıyor saygılar sunuyorum dedi.

 

Ak parti Halfeti İlçe Başkanı Av.Canan Onur Seyyar oldu AKPARTİ HALFETİ AKPARTİ KONGRESİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
 Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit