Advert
Advert

MİDDER Şanlıurfa il Başkanı Sevinç `ten 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Şanlıurfa İl Başkanı Yunus Sevinç , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

MİDDER Şanlıurfa il Başkanı Sevinç `ten 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
MİDDER Şanlıurfa il Başkanı Sevinç `ten 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı Admin
Bu içerik 622 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA  


15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği  Şanlıurfa İl Başkanı Yunus Sevinç , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

“TOPLUMUMUZUN ÖNEMLİ VE ÇOK DEĞERLİ BİREYLERİDİR”


Gazetecilerin gününü kutlayan Sevinç , mesajında şu ifadelere yer verdi:“Topluma önemli ve doğru bilgilerin aktarılması için çeşitli zorluklara karşı, Gazetecilik mesleğinin gereğince mesaide ve mesai sonrası büyük bir özveri ile yılmadan çalışan değerli basın mensuplarının verdikleri emek doğrultusunda ne kadar anlatsam az olacağı kanaatindeyim. Mesleğin bir çok zorluğuna rağmen gecesini gündüzüne katan, kimi zaman tehlikeli bir olaya karşı korkmadan, cesurca bir haber peşinde koşan, kimi zaman önemli protokol üyelerinin takibi gibi çeşitli konularda doğru bilgiyi kamuoyuna ulaştırmak için var gücüyle emek veren basın temsilcileri, toplumumuzun önemli ve çok değerli bireyleridir. Bu değerli temsilciler, halkımızın gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olarak çeşitli sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmeleri gündeme taşımaktadır. Bu denli önemli hizmetlerde bulunan basın sektörünün tüm çalışanlarının“10 Ocak Gazeteciler Günü”nü 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği  Şanlıurfa İl Başkanı olarak  bütün samimiyetimle kutluyor. Tüm basın mensuplarına görevlerinde başarılar diliyorum. 


Büyük bir gayretle çalışan ve görevlerini fedakarca yerine getirmeye çalışan Gazetecilerimize hizmetlerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyor, meslek ahlakı, bilinci ve gayreti içinde çalışan tüm gazetecileri tebrik ediyor ve görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını da rahmetle anıyorum”.

 

MİDDER Şanlıurfa il Başkanı Sevinç `ten 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı BAŞKAN YUNUS SEVİNÇ 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ MİDDER
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
şanlıurfa urfa