Advert
Advert
Advert

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı Yiğit , Karkamış Ziraat Odasını Ziyaret Etti

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit yönetim kurulu üyeleri ile beraber Karkamış Ziraat Odası Başkanı İdris Bozkurt ` ı Makamında ziyaret ettiler . Ziyaret esnasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundular .

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı Yiğit , Karkamış  Ziraat Odasını Ziyaret Etti
Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı Yiğit , Karkamış  Ziraat Odasını Ziyaret Etti Admin
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP-ÖZEL HABER 

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit  yönetim kurulu üyeleri ile  beraber Karkamış  Ziraat Odası Başkanı İdris Bozkurt  ` ı Makamında ziyaret ettiler . Ziyaret esnasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundular .

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı  ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit : Öncelikle Biz Gaziantep Ziraat Odaları Birliği olarak her zaman birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımız devam etmekte olduğunu bugün ise şirin ilçemiz Karkamış Ziraat Odası Başkanı İdris Bozkurt `u makamında ziyaret ederek .bilgi alışverişinde bulunduk. 2018 Yılı İçerisinde  Gaziantep ilimiz ve ilçelerimiz için yapacağımız projeler hakkında istişarelerde bulunduk.misafir perver  Karkamış Ziraat Odası Başkanımız  İdris Bozkurt `a teşekkür ediyorum ve Karkamış ilçemiz için her zaman çiftçinin yanında olduğu için yeniden teşekkür ediyorum.


Karkamış Ziraat Odası Başkanı İdris Bozkurt  ise Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanımız ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit  ve  yönetim kurulu üyelerinin bizleri odamızda ziyaret etmesinden dolayı    teşekkür ediyorum.
Karkamış ilçemizde her zaman odamızın kapısı açık ,Telefonlarım yirmi dört saat açık, çiftçilerimizin sorunları benim sorunlarımdır. ben onlar için başkan oldum ve çiftçilerime hizmet etmek için buradayım ben ve yönetim kurulu üyelerim her zaman Karkamış ilçemizde çiftçilerimiz için yapmış olduğumuz projeler ve 2018 yılı içerisinde yapacağımız projelere imza atacağız. dedi.
.

 

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı Yiğit Karkamış Ziraat Odasını Ziyaret Etti GAZİANTEP KARKAMIŞ BAŞKAN CUMA YİĞİT BAŞKAN İDRİS BOZKURT ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
 Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit