Advert
Advert
Advert

Şehit Ahmet Oktay Günak Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası

Viranşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı Viranşehir Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen “Şehit Ahmet Oktay GÜNAK Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası”na yoğun bir ilgi var. Turnuva ismini 2017 yılı Şubat ayında Savcılar Sitesine bombalı araçla düzenlenen hain terör saldırısı sırasında şehit olan 11 yaşındaki Ahmet Oktay GÜNAK’tan alıyor. Viranşehir Kaymakamlığının da katkı sunduğu turnuvaya vatandaşlar büyük bir ilgi göstermekte.

Şehit Ahmet Oktay Günak Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası
Şehit Ahmet Oktay Günak Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası Admin
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Viranşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü  İbrahim Halil İMAMOĞLU: “Turnuvamıza öğretmen, öğrenci, marangoz, tornacı, çiftçi, doktor, kaymakam vs. farklı meslek ve yaş gruplarından pek çok vatandaşımızın ilgi göstermesi bizi son derece memnun etmiştir. Zaten bizim de gayemiz bu tür organizasyonlar vesilesiyle vatandaşlarımızı bir araya getirmek, kaynaştırmak ve toplumsal bütünlüğe bir nebze de olsa katkı sunabilmektedir.”diyerekbu tür turnuvaların farklı spor dallarında da gerçekleştirileceğini ifade etti.

Viranşehir Devlet Hastanesi Toplum ve Ruh Sağlığı Bölümü hastaları da turnuvada yerlerini alarak sosyalleşme için güzel bir adım atmış oldular. Gençlik Merkezi Müdürü Şeyhmus BAYRAM’ da; “Gençlik Merkezimizin çok amaçlı spor salonunda gerçekleştirdiğimiz bu organizasyon ile katılımcıların Gençlik Merkezinin kültürel, sosyal ve sanatsaldiğer faaliyetlerinden de haberdar edildiğini böylece gençlerimizin istifadesine sunulmuş olan bu tesisten çok yönlü olarak faydalanılmasını, gençlerin burayı ikinci bir evleri olarak görmelerini hedeflemekteyiz.” diyerek bütün gençlere tekrar bir çağrıda bulundu.

            Viranşehir Kaymakamı Sayın Ömer ÇİMŞİT ise; Gençlerimizin yanında tüm halkımıza sporu sevdirmek, yaymak ve Şehit kardeşimiz Ahmet Oktay GÜNAK’ ı anmak ve yâd etmek adına masa tenisi turnuvasını düzenledik. Bu anlamlı turnuvada bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. İlçemizde bu tarz etkinliklerin devam etmesi için kaymakamlık olarak gereken bütün desteğin verileceğini belirtmek istiyorum. Turnuvada emeği geçen Viranşehir Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü İbrahim Halil İMAMOĞLU ve Gençlik Merkezi Müdürü Şeyhmus BAYRAM’ a ve personellere teşekkür ediyorum dedi.

 

Şehit Ahmet Oktay Günak haber urfa
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
 Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit